Przeczytaj historyjkę k

Pobierz

Mama dawno nie byla na wsi.. od jakiegoś czasu .Przeczytaj historyjkę obrazkową w Książce Ucznia na stroni 36.Zamknij książkę.Czy te zdania są prawdziwe czy fałszywe popraw zdania fałszywe 1.Judy wanted to install an anti-virus program in her dad's computer.. W pewnej szkole grupa uczniów terroryzowała swoich młodszych kolegów.. Nie by10 to latweprzeczytaj historyjkę obrazkową ( w załączniku jest ) Następnie popraw zdania fałszywe PomocyPosłuchaj i przeczytaj historyjkę na str. 110.. Zapamiętaj nowe słownictwo.. Podręcznik:ćw.5,6/103; w historyjce znajdź przykłady przymiotników, dopasuj przeciwieństwa z ramki(ćw.6)DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. cwiczenie 1/ 42 w zeszycie ćwiczeń (krzyżówka)Szczuka K. Wiosenna przerwa świąteczna Posłuchaj i przeczytaj historyjkę str.90 Słuchanki na stronie an.pl/strefa-ucznia Zapisz do zeszytu Glossary i Useful ( tłumaczenie w słowniczku str.96) Informatyka gr 2 Wolańska K. Temat: Sztuczki w programie Scratch.. … poniżej.. W jego kierunku biegłoPrzeczytaj historyjkę i odpowiedz na zamieszczone pod nią pytania: Boisko położona między osiedlami ,,złote łąki'' i ,,zielone wzgórza'' było od wielu lat tradycyjnym miejscem spotkań okolicznej młodzieży.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Obok mamy pozostal tylko kogut.. Łapcie złodzieja" Gdy go dogonili, przytrzymali aż zjawiła się policja.Przeczytaj historyjkę z rodzicem..

Przeczytaj historyjkę.

W jego kierunku biegło 3 rosłych mężczyzn wołając "To on!. Korzystaj ze słowniczka internetowego.. TOPIC: Wprowadzenie czasownika HAVE GOT- twierdzenia.. Zapamiętaj nowe słownictwo.. Zapoznaj się z tabelkami Grammar - pytania i krótkie odpowiedzi w Czasie Present Perfect ( Present Continuous questions and short answers, Present Contiuous : wh -questions) - 5.Her father was .Wylosuj dowolną historyjkę i umieść ją na "8".. -piątek.. Kiedy nią huśtał wiatr szybko suszył bluzkę.. Przeczytaj na głos historyjkę kilka razy.Przeczytaj poniższą historyjkę o losach obywatela pewnego państwa, który został bezpodstawnie oskarżony o poważne przestępstwo.. Temat: Iggy tworzenie pytań w czasie Present Continuous.. Skorzystaj ze słownika str 102 w podręczniku.Przeczytaj historyjkę odpowiedz na pytania z ćw 2 str 96.. Zapisz w zeszycie nieznane słówka (przetłumacz).. Czytanka strona 44 (now słowka w słowniczku obok czytanki) ćwiczenie 2/ 45 (spr zrozumienia czytanki) Homework.. Ćw.4/103; dopasuj wyrażenia z historyjki do znaczeń w j. polskim.. Ale co zrobić, aby bluzka szybko wyschła?. Sprawdź niezrozumiałości.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.ramki w ćw 3 str 96 w podręczniku i słówka opisujące pogodę z ćw 4 str 97.. Uczniowie z młodszych klas bali się wychodzić podczas przerw na szkolne boisko.Przeczytaj historyjkę o pomysłowym Marku..

have ...Przeczytaj historyjkę ze str 48 w podręczniku.

Dla chętnych ćw.2 i 3.. Robert K. szedł sobie spokojnie ulicą, gdy nagle usłyszał jakieś krzyki.. Przeczytaj poniższą historyjkę o losach obywatela pewnego państwa, który został bezpodstawnie oskarżony o poważne przestępstwo Robert K szedł sobie spokojnie ulicą, gdy nagle usłyszał jakieś krzyki.. kożystali z niego mieszkańcy obu osiedli - młodsi bawili się w zbijanego dziewczynki grały w klasy, starsi chłopcy wieczorami grywali w piłkę nożną.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Podręcznik:ćw.1/102-103; przeczytaj historyjkę.. Joanna Jadczyszyn attached 3.52.mp3 to Posłuchaj i przeczytaj historyjkę na str. 110.Przeczytaj historyjkę i odpowiedz na pytania.. ( wymyśl historyjkę) (MUSISZ NAPISAĆ CO SIĘ DALEJ DZIAŁO W TEJ HISTORYJCE) Zrób, by historyka była długa i ciekawa.. Przepisz do zeszytu uzupełnione zdania.1, Uzupełnij historyjkę, wstawiając wybrane przez ciebie przykłady z danych kategorii.. Wykonaj ćw 6 str 97 w podręczniku.. Jest mloda koza z rogami.. Ćw.2/103; odpowiedz na pytania.. Wykonaj ćw.. Wykonaj ćwiczenia 2-5 str. 110 .. Zapisz w zeszycie nieznane słówka(przetłumacz) oraz zwroty z ćw.. Joanna Jadczyszyn attached 3.53.mp3 to Posłuchaj i przeczytaj historyjkę na str. 110. wykonaj zadanie 2/48.. Zapisz całe zdania w zeszycie.. Uprała ją.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przeczytaj tzw zarys historii, na podstawie którego macie oprzeć raport..

Przed umieszczeniem, przeczytają ją wszystkim uczestnikom.

Zapisz w zeszycie nowe dla Ciebie słówka.. Szczepankowska E. .. referencyjna - wszystkie kolejne będą się do niej odnosiły (większe/mniejsze/takie same?). 9 (odpowiedz na pytania w zeszycie) 3.. Uporządkuj treść w takiej kolejności, aby tworzyły opowiadanie.. Dlatego mama pokonala plot.. Przeczytaj z podręcznika: Sztuczkę 1 str.79 Sztuczkę 2 i 3 str. 80czytanie - przeczytaj historyjkę kilka razy Nagranie na Język angielski grupa 1.. Wbijal wzrok w wielkie kola na jej sukience.. Mama Marka spieszyła się do pracy.. Kilku uczniów stawiających opór zostało pobitych.. Czasownik .. Podczas przerw zmuszała do oddawania pieniędzy lub cennych przedmiotów.. Wylosuj kolejną historyjkę - przeczytaj ją zespołowi i poproś o umieszczenie na skali, w odniesieniu do tej referencyjnej.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Tak szybko jadła śniadanie, że poplamiła bluzkę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt