Napisz kartkę z pamiętnika hobbita i opisz jedną z jego przygód

Pobierz

Filmy.. Część załogi Odyseusza, którą wysłał na zwiad, czarodziejka zamieniła w świnie.. No tak, znów jakieś wypracowanie.W formie Pamiętnika Telmada przedstaw wydarzenia związane z powrotem Odyseusz do swojego królestwa .. przygoda z trollami.. 3.Kartka z pamiętnika-Bilbo Baggins W moim domu działy się dziwne rzeczy.. najpierw koń ze skrzydłami, potem czarodziej.. Jego treści skupiają się przede wszystkim na relacj…DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Opowiedz wybraną przez siebie.. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Jedną z moich ulubionych przygód była ta z trollami.. Po posiłku rozmawiali, a po tej rozmowie dali mi umowę.. bylam na wszystkich zla ze musze tu z nimi byc.. Pamiętaj jednak, by w swoich wyobrażeniach pozostać wiernym Śródziemiu.. Od tej pory miał wiele niesamowitych przygód, które niekiedy były bardzo niebezpieczne.. Choć wcześniej wiódł w miarę spokojne życie, wszystko zmieniło się, kiedy na swej drodze spotkał Gandalfa.. nigdy nie zbieralam .Napisz kartkę z pamiętnika Colina Cravena.. błagam to jest ważne męcze sie z tym od 3 dni pomoże.. Kim była królowa Jadwiga?. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Z góry dziekuje i pozdrawiam.. W tej chwili rozległo się pukanie do drzwi.. Chwile.Wtedy z pomocą nadleciały orły, które rzucały kamienie w nieprzyjaciół.. :) Tolkien - "Hobbit" Wyobraź sobie, że jesteś Bilbem.W formie kartki z pamiętnika (bilbo bagginsa) opisz przygodę z Golumem..

... napisz kartkę z pamiętnika Ronalda ...

Zrobilabym to,tyle że problem tkwi w tym że ja nie czytałam książki!. Na jutro mi potrzebne.. Musze napisać kartkę z pamiętnika na temat wybranej podróży bilba bagginsa (hobbit) np. walka z pajakami albo coś innego.. Nie byłem zgodny co do umowy.relacji Bilba napisz reportaż opisujący walkę bohaterów z pająkami.. Bilbo - włamywacz postanowił podejść i przeszukać ich kieszenie/ Wsunął .Czytając książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem", natknąłem się na wiele przygód.. Nie można wyjść na sanki, ani odwiedzić koleżanki.. przygodę z podróży w formie.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. gdy dojechalismy na miejsce tata dal mi koszyk i powiedzial ze bedziemy zbierac grzyby.. Kiedy Bilbo się ocknął, czuł przeraźliwy chłód.. W pewnej chwili ktoś zastukał do moich drzwi.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Tolkien - "Hobbit" Wyobraź sobie, że jesteś Bilbem.. Książka to :"Hobbit:Czyli tam i z powrotem".. Bilbo Baggins był niezwykłym hobbitem.. Myślałem że je potłuką, ale umyli i włożyli z powrotem do szafek.. Gdy kompania szła już jakiś czas, i gdy kończyły im się zapasy, ujrzeli między drzewami migoczące światło, które jak się okazało było ogniskiem, przy którym siedziały trolle.. Okazało się, że czarodzieja nie ma wśród nich..

Zredaguj obszerną kartkę z pamiętnika hobbita (może rozdział Czerwonej Księgi ).

12 lutego 2021 20:12 Zaktualizowane.. Matematykę i fizykę szybko spakowałam z powrotem do tornistra.. Z przyjaciółmi postanowiliśmy pojechać w góry do moich znajomych.. Witam.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Zadanie z lektury ,,Hobbit - czyli tam i z powrotem" : Wypisz ważne przygody podczas wyprawy (5-6).Opisz jedną z nich.. Zaproponowali mi udział w wyprawie po skarb a jako nagrodę jego czternastą część.Witam.. Z nudów zaczęłam więc nawet przeglądać szkolne zeszyty.. Prace, ściągi i gotowce na studia.DROGI PAMIETNIKU!. Ten dobył miecza i ruszył do pałacu Kirke.. Proszę o pomoc i samodzielnośc inaczej daje spam.. W tekście wykorzystaj elementy opisu sytuacji.. przez polowe drogi do nikogo sie nie odzywalam.. 6.Bryk.pl - Strefa wiedzy.. z poczatku troche sie smucilam tym ze musze isc z nimi a nie siedziec w domu przed komputerem.. Bilbo opowiada o ucztach w pałacu króla leśnych elfów.. Rozdział XVIII - Droga powrotna.. Napisz opowiadanie o przygodach Mary Lennox; Przeżycia człowieka czy jego wola co bardziej wpływa.. Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich z le.. błagam pomóżcie .Od rana za oknem szaleje ogromna śnieżyca..

Potrzebuję napisać kartkę z pamiętnika : Wyobraź sobie że jesteś Bilbem.

W tekście wykorzystaj elementy opisu sytuacji.. Proszę o szybką odpowiedź!. jeżeli wiecie to prosze napiszcie mi na pronfilu ze odpowiadacie na to pytanie lepszą odpowiedz w 100% za narobienie się ale nie bez sęsu.Opisz jedną przygodę hobbita.. Daje Najka!Pomoże ktoś napisać karte z dziennika podróży Bilba Baginsa "Hobbit" ?. Drogi pamiętniku, po przebudzeniu z ulgą odkryłem, że krasnoludy zjadły śniadanie i wyruszyły w drogę.. Jestem uczniem klasy I gim.. Jeden z nich trafił w Bilba, odbierając mu przytomność.. Po bezsennej nocy, kiedy to ojciec nie dał mi zgody na opuszczenie domu, nogi same zaniosły mnie na przystań.O tym, jak Tomek został piratem i pojawił się na własnym pogrzebie - opis przygody.. ;] Zadanie jest zamknięte.Opis przygody z trollami z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem".. poniżej.. Mam polecenie :" Stwórz kartke z dziennika podózy BIlbo Baginsa" Opowiedz o jednej z przygód tak, aby narratorem byl BIlbo" Chodzi o ksiązke pt "Hobbit" Daje NAj help ;xUlubiona przygoda z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem" - przygoda z trollami.. Przedstaw pisemnie dowolną przygodę Robinsona na morzu (przed pobytem na wyspie), w narracji 1-osobowej pt. "Kartka z pamiętnika Robinsona".. Jeden z nich zdołał umknąć przynosząc wieści Odyseuszowi..

kartki z pamiętnika.

Do tego pomysłu przekonał swoich dwóch najlepszych przyjaciół - Joego Harpera i Hucka Finna.. O jakim niezwykłym wydarze.. W ręce wpadł mi zeszyt z polskiego.. Pewnego dnia, gdy Krasnoludy, Bilbo i Gadnalf przemierzali przez las, zaczął padać deszcz i zapadł zmrok.. Czytając książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem", natknąłem się na wiele przygód.. Jedną z moich ulubionych przygód była ta z trollami.. pomocy!. Gdy kompania szła już jakiś czas i gdy kończyły .10 maja, środa Tego dnia siedziałem sobie spokojnie w mojej norce w Beg Endzie.. Kiedy wróciliśmy ze szkoły rodzice zawieźli nas w okolice Krakowa gdzie zastaliśmy moich znajomych.. Napisz kartkę z pamiętnika, w której opiszesz swoje przeżycia w czasie ratowania krasnoludów z niewoli elfów.. dzis bylam z rodzina na wyciaczce w lesie.. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. O północy chłopcy zjawili się w .-Jeden krasnolud się spóźnia.-odparł Gandalf.. Drogi pamiętniku.. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz kartkę z pamiętnika Uli !. Resztę zaczęłam kartkować.. Kiedy rozniecali ognisko, jeden z kucy spłoszył się.KARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!). Zdania co do jego osoby są skrajnie podzielone.Przygoda Bilba Bagginsa z trollami.. Pewnego dnia Tomek Sawyer postanowił uciec z domu, aby zostać piratem i rozsławić w ten sposób swoje imię.. Czarodziej pokazał mi list, z którego treści wynikało, że krasnoludy oczekują na mnie w gospodzie o godzinie jedenastej.Opisz jedną z przygód Bilbo Bagginsa.. 6.Bilbo Bagins, główny bohater powieści Johna Tolkiena zatytułowanej "Hobbit, czyli tam i z powrotem", należał do wielce zacnego plemienia hobbitów.. Ostatnie ferie zimowe chciałem spędzić jak najlepiej.. Był to Gandalf i trzynastu krasnoludów.. Treść.. 2015-01-11 11:36:36 Napisz kartkę z pamiętnika zakochanej lib zakochanego 2013-02-05 19:00:59 Załóż nowy klubPrzydatność 65% Przygoda Robinsona Crusoe na morzu w formie kartki z pamiętnika.. Ta powieść wciągnęła mnie na wiele przyjemnych godzin.. Postanowili zatem rozbić obóz w miejscu, gdzie stanęli.. Zawsze starał się jednak wyjść z nich obronną ręką.Hobbit!. Ledwo co przeczytałem ją, poczęli rzucać nimi.. Gdy kompania szła już jakiś czas i gdy kończyły im się zapasy, ujrzeli między drzewami migoczące światło.Kartka z pamiętnika "przygoda z wodą miłośnika górskich jezior"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt