Test kajko i kokosz szkoła latania klasa 4

Pobierz

Dalej #1.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami.. Pragnieniem latania.. Sprawdź swoją wiedzę na temat komiksu Kajko i Kokosz.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Na początek poproszę, byście spróbowali odpowiedzieć, o czym opowiada komiks "Kajko i Kokosz.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - scenariusze lekcji 5.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż test!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Lektury na egzamin 2021 - zbiór testów do powtórki; J. K. Rowling: Harry Potter i kamień filozoficzny .Klasa 4 "Kajko i Kokosz" - pojęcia Wisielec.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Aktywność.. kaczmo21 2 lata temu.. Załącznik nr 4.. Szkoła latania" - STRESZCZENIE Drukuj Szczegóły Opublikowano: 08 maj 2020 Odsłony: 61299 Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Konkursy i testy Paweł Jezierski.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. 4 0 0Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.komiks Kajko i Kokosz Janusz Christa krzyżówka lektury grafika rozsypanka sztuka graficzna quiz konkurs konkurs czytelniczy konkurs biblioteczny komiksy gotowiec arkusz pytań arkusz konkursowy klasy I-III lektury szkolne lektura konkursy testy test komiks polski krzyżówki quizy konkursy czytelnicze konkursy biblioteczne scenariusz konkursu .Kup teraz na Allegro.pl za 54,99 zł - Lektury kl.4 Kajko Kokosz i inne pakiet 3 książki z miasta Gorlice.. doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szkoła latania Test ze znajomości komiksu Janusza Christy .. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Wizją rozwoju grodu.. Szkoła latania" Znajomość treści komiksu.. Komiksowa mapa myśli.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szukaj.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Rozwiąż quiz i sprawdź!.

Szkoła latania".Klasa 4.

Szkoła latania.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. pytanie 1 z 14. wg Anhole1002.Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Wpisz w kwadraty odpowiednie cyfry od 1 do 8.. Szkoła Latania .. Szkoła pisania.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Sprawdź!. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Będziecie mieli określony czas na odesłanie odpowiedzi.. .Plik Test Kajko i Kokosz.. Uszereguj zdarzenia tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z treścią komiksu.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Klasy IV-VIII .. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?.

Treść ..Nauka w szkole latania.

Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Test składa się z 12 pytań.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Test na następnej stronie!. kosz Prawda czy fałsz.. Jak nazywała się czarownica, żona zbója Łamignata?. Oczywiście tematy zapisujemy w zeszytach do lektur, pamiętajcie o zrobieniu strony tytułowej.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Test składa się z 15 pytań.. Szkoła latania Teleturniej.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Powiązane.. Comica, czyli e-komiks w edukacji .zakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz.. Skomentuj.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. wg Cnowrotek.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Janusz Christa, Kajko i Kokosz..

Szkoła latania".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sklep "Kajko i Kokosz.. wg Krzysiek4.. Wyrażanie opinii - plik pdfKlasa IV "Kajko i Kokosz.. Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów .. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Udostępnij.. Eliksirem młodości.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszKomiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Stan: nowy.. Szkoła latania - test wiedzy.. Opis obrazu.. Quiz wiedzy o książce "Akademia Pana Kleksa" nadesłany przez Panią Beatę Nęckę - Tańculę na konkurs "Kto pyta -.9.06.kl.4.j.polski Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Dalej #8.. Szkoła latania autorstwa Janusza Christy?. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Klasa 7-8: "Dziady cz. II" - test.. Umiejętność interpretacji komiksowych obrazków, wyciąganie wniosków na temat postaci i świata przedstawionego.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiZaznacz 2 odpowiedzi .. wozem.Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Na początku żaden z nich nie potrafił prowadzić owego pojazdu więc wybrali się do Szkoły Latania.. Kajko i Kokosz: Szkoła Latania #1 Poziom 1 .. Przejdźmy Razem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt