Przeczytaj notatkę johna napisz pytania i odpowiedzi jak w przykładzie

Pobierz

Przeczytaj i odpowiedz: Czy artykuł daje odpowiedź na pytanie w tytule tekstu?. Pracuj w zeszycie ćwiczeń - zad.1 i 2 str. 46, zad.. W tym celu odszukaj psy na obrazku ze strony 66, a potem uzupełnij zdania tak jak w przykładzie numer 1.. 1.Odpowiedz ustnie na pytania( pod czytanką) Uzupełnij ćwiczenia str3 i 4 (część 5) Matematyka.. Przypomnij sobie nazwy potraw- podręcznik str.58Napisz odpowiedzi na pytania KĆ str. 88 ćw.. They can run fast.. Praca domowa: Naucz się przymiotników z ćw.4 Temat:Pytania w czasie present simple.. Język angielski.. Wykonaj zadanie 1 ze strony 52.. Na jutro źródło z Historii Pomocy !. Matematyka: - zapisz w zeszycie temat.Analiza i interpretacja pieśni Horacego "Do Deliusza".. Napisz notatkę na podstawie filmu miasto pod lupą rzym Proszeee szybko wybieram najlepszą odpowiedz .Przypominamy sobie notatkę o tym czasie, którą pisaliśmy już w zeszycie.Można również korzystać z niebieskiej tabelki.. W zeszycie dopisz do końca linijki wyrazy:Prosze o Pomoc daje naj.. Uzupełnij ćwiczenia str 3,4,5(część5) Do sprawdzenia ćwiczenia str str. 4 ćwiczenie z polskiego .. Wykonaj zad 1 str. 184, 185 oraz zad 2,3 str. 185.. 3 .W ćwiczeniach do tej lekcji zrób dowolne dwa ćwiczenia.. Wykonaj ćwiczenie 1 str 93 w podręczniku.. Następnie napisz dialog taki jak w zadaniu 1, zmień słowa zaznaczone na niebiesko (wybierz inne ubrania i ceny, wybierz z drugiej ramki w zad..

Napisz pytania i odpowiedzi, jak w przykładzie.

Wymień Trzy przykłady.. 1.Określ główny temat mapy myśli.. Don't forget.. lunch with Bill…Szanowni Państwo!. Z każdym z nich ułóż zdanie tak jak w przykładzie: Freshapplesaresweet.. Zakreśl literę A, B albo C.. Teraz zrób w zeszycie ćw.3- napisz pytania i odpowiedz na nie tak jak byś był/była Tanią z dialogu w ćw.1.. Plan pracy na dzisiaj: 1.. Wyrok ten dosięgnie wszystkich ludzi, zarówno bogatych, jak i biednych.zad 1 str50przeczytaj przyklad w ramce a nastepnie odpowiedz na ponizsze pytania.. Każde pytanie zaczynaj: Do you (podaj czynność z obrazka) at (podaj godzinę napisaną na szarym tle)?Przeczytaj dialog na stronie 100 w książce I odpowiedz na pytania z zadania 1.. Temat nr 3: Czy można żyć bez mediów?. Zapisz temat lekcji i moją notatkę w zeszycie.. pisać co chcecie!2.. Jaki jest nastrój wiersza?. Nalepianie nalepki z właściwym wyjaśnieniem powiedzenia: Stacja była pusta jak wymiótł Odszukaj to zdanie w tekście i przeczytaj na głos cały akapit.Słownictwo do zapisania i zapamiętania w zadaniu 1 str. 72.. Jeśli nie masz ćwiczeń, skorzystaj z tych elektronicznych, które Ci wysłałam i odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 6, 7 i 8, str.105 - w zeszycie.. Język angielski: Temat: Sports.. Zadanie 2.. Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp..

Układaj pytania do obrazków tak jak w przykładzie.

Wykonaj ćwiczenie 2 str 93 w podręczniku.. Znajdź odpowiedzi na pytania w tekście.. Na tej podstawie wykonaj pisemnie zad.. Horacy twierdzi, że każdy człowiek jest skazany na zgon wyrokiem Orkusa- boga śmierci.. 10.05.2021 Podr.str.99 W pytaniach w czasie present simple na początku stawiamy słówko Do/Does.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Lekcja 3Przeczytaj wiersz i Napisz notatkę do wiersza Jerzego Liberta "początek jesieni" i odpowiedz na pytania: Co widzi i czuje podmiot liryczny?. a .- przeczytaj w internecie, czym jest Komunia duchowa.. Podręcznik strona 92 zadanie 1.. Język polski.. Możesz Ją przyjmować wtedy, gdy nie możesz pójść na Mszę św. do kościoła (np. teraz w okresie pandemii koronawirusa).. Odpowiedz.. Zadanie 1 str. 74 (przeczytaj i napisz odpowiedź).Proces tworzenia mapy myśli w 6 krokach.. Przeczytaj Inwokację do "Pana Tadeusza" ze str. 326 oraz krótki tekst wprowadzający znajdujący się przed nią.. Jakich środków używa?. Cel lekcji: - potrafię rozmawiać o miejscach w mieście.. 3.W…Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pomoc w języku angielskim ( Dam wszystko co chcecie ) .. Tłumaczenie: 2Posłuchaj i przeczytaj tekst na temat indyjskiego jedzenia.. Zeszyt ćwiczeń: zadanie 1, 3 str. 52.. 2.Czy jest ona wiarygodna ?.

Potem napisz odpowiedzi na te pytania.

Zadanie 6: Przeczytaj informację w ramce o formach liczby mnogiej i zapamiętaj ją.. Główny temat to zagadnienie, które chcesz zmapować, jest punktem wyjścia dla całej mapy myśli.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przecytaj notatkę Johna.. ( opisz Babcie dziadka i mamę tak jak jest w przykładzie ) .. Podpisać i nauczyć się.. I teraz zastanawiam się.. nie można skonstruować tego pytania w następujący sposób?. Może to być myśl, idea, kluczowe słowo, pomysł, pytanie, problem.. Twoja ocena.. Question from @Ala2004123 - Szkoła podstawowa - PolskiZeszyt ćwiczeń.. Następnie wybierz właściwe odpowiedzi do pytań 1-4 Zad.. 28 lis 2012. a jak nie to plis linka na strone.. W wierszu "Do Deliusza" adresowanym do przyjaciela autora, podkreślona jest filozofia stoicyzmu i epikureizmu.. Proszę wykonać zadanie 7 ze strony 67 w podręczniku.. z o.o., Length: 92 pages, Published: 2020-04-06Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Plisek anglik szkoła podstawowa ;) Szkoła - zapytaj eksperta (1201)Klasa 5a - język angielski.. Pytania są podzielone tematycznie, a interesujące nas sprawy .Sprawdź ich znaczenie w słowniczku i zapisz w zeszycie.. Proszę zapisać do zeszytu temat i cel lekcji.. W odpowiedzi na pytanie jak często?, odpowiedz określeniem częstotliwości z tabelki zgodnie z prawdą.W natłoku zadań domowych, z którym pewnie niejednokrotnie do czynienia ma każdy uczeń, strony internetowe takie jak nasze, to naprawdę spora pomoc, a nawet ratunek z opresji..

;p Proszę o pełne odpowiedzi i o uzasadnienia.

Patrząc na wszystkie zalety naszego portalu, nie pozostaje nic innego, jak dać sobie pomóc z zadaniami domowymi.Widziałem ostatnio reklamę jakiejś gry internetowej i lektor zadał pytanie w tym czasie: "What your story will be?". 1.Na stronie 105 ćw 8 przeczytaj tekst i w ćw 9 i 10 napisz odpowiedzi do pytań do tekstu ( w ćw 9 nr pytania i literę z odpowiedzi np. 1-A) - odeślij do sprawdzenia wszystkie ćwiczenia z zeszytu (str 104 i 105) W ćwiczeniach proszę zrobić strony 66 i 67-Nie odsyłamy!. 2.Dodaj główne gałęzie do swojej mapy myśli.W zadaniach (1-3) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 5 Wpisz czasowniki w czasie Past Simple.. Popatrz na krótkie rozmowy w zadaniu 3, uzupełnij je zdaniami a-e.Ćw./101.. 4 Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasu Past Simple.. :) Pytania do tego: 1.Jaki to rodzaj mapy ?. Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele pytań - jak funkcjonuje transport publiczny, czy obowiązują kontrole na granicy, komu przysługuje zasiłek opiekuńczy na dziecko.. 4 Ułóż podane wyrażenia w odpowiedniej kolejności.. jakie uczucia mu towarzyszą?. Napisz je tak jak w przykładzie: Giraffes eat leaves.. Ćw.6 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi w czasie Past Simple.1.. 28 lis 2012. e można na tej stronie patrzeć jak sie pisze on in at ?. Przeczytaj tekst ponownie.. Słownictwo.. Użyj wyrażeń podanych w nawiasach: Zad 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt