Przeczytaj e mail jeszcze raz uzupełnij odpowiedzi na poniższe pytania

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj e-mail Maksa i odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania 1-5. zdrój kry żród ca ło ni Przeczytaj ponownie wiersz oraz informacje zamieszczone na schemacie a następnie uzupełnij zdania2 A Lies die E-Mails noch einmal.. Unit revision-powtórka działu.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Zapisz w zeszycie: e-Lesson25.05.2020.. Uzupełnij zdania zapisane pod poleceniem na niebiesko.. Question from @Monia1214 - Szkoła podstawowa - Język angielskiBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Na jego podstawie wykonaj ćw.. Ex 4 - Posłuchaj ponownie i do każdego pytania dobierz poprawną odpowiedźPrzeczytaj podane informacje i odpowiedz na pytania.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. Następnie uzupełnij poniższe zdania.. Question from @Pikaczu229 - Szkoła podstawowa - Język angielski2 A Lies die E-Mails noch einmal.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.ćwiczenie 6 strona 35 Przeczytaj blog Emily i odpowiedz na pytania.. Założyłem się z tatą,… poniżej.. Istnieje kilka możliwych odpowiedzi .. Poniedziałek 25.05.2020, lekcja nr 6 według planu lekcji.. Teraz na pewno zauważysz więcej szczegółów.. Gdzie one się znajdują ?. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz..

Przeczytaj e-maila i odpowiedz na poniższe pytania.

Całość zapisz w zeszycie.. Przeczytaj wyrażenia w zadaniu 6 a następnie znajdź je w emailu.. Articles .. Uzupełnij karty pacjentów Answer.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj e-mail Kasi jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-6 informacjami z tekstu.. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania .. 4) Jeśli masz możliwość wysłuchaj i/lub przeczytaj dialog z ćw.. Następnie odpowiedz w zeszycie na pytania znajdujące się pod tekstem.. (Co można robić w strefie dla pieszych?. Przerysuj tabelę do zeszytu i uzupełnij ją czasownikami w trybie rozkazującym.. Question from @KubixxYT - Gimnazjum - Język angielski.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.Elżbieta Reymont, Agnieszka Sibiga, Małgorzata Jeziorska-Wiejak.. Te zadania prześlij na mój e-mail w celu sprawdzenia.. Od czterech lat uczę tego języka.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj e-maile jeszcze raz.. Question from @KubixxYT - Gimnazjum - Język angielski..

Przeczytaj e-mail w zadaniu 5 a następnie odpowiedz na pytania - krótko.

Online lesson.Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Przerysuj tabelę do zeszytu i uzupełnij ją czasownikami w trybie rozkazującym.. )-2.. Przepisz tabelę z zadania 7 do zeszytu i dopisz brakujące zwroty (zwroty z zadania 6).Zad.. I po polsku odpowiedz na zadane w poleceniu pytanie.. wardegaiwona October 2020 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przeczytaj e-mail i uzupełnij .. Przeczytaj sylaby.ułóż z nich wyrazy i napisz je w zeszyciew kolejnosci alfabetycznej.. Dodaj do Moich książek.. Nauczyciel.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formiePortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ex 3 - Posłuchaj nagrania i znajdź opisane miejsca na mapie CD 3.25 Steps_Plus_Grade_5_CD_3.25.mp3.. Podręcznik str. 97.. ( fragment na potrzeby rozwiązania ) … Nie uwierzysz, ale udało mi się pobić mój rekord prędkości w jeździe na rowerze na dystansie 2 km..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt