Streszczenie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi rozdział 7

Pobierz

Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki.Sprawdź czy dokładnie przeczytałeś lekturę,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ".. Ojciec Felixa, wynalazca, opowiada o Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okrada banki.. 1.Kradzież w banku, w którym pracuje mama Felixa.. - profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Baza na szkolnym.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Plan oduczenia kradzieży Marcela i Rubena.. Pierwszy dzień w szkole.. Kradzież w banku.. Szukają kościółka - odkrywają jednak, że został zburzony a na jego miejscu .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Określ, do jakiego rodzaju powieści należy utwór Rafała Kosika.. Baza na szkolnym strychu.. Uzasadnij swoje zdanie.. Te cechy charakteru wykształciły się u niej po śmierci rodziców, kiedy zdana tylko na siebie, musiała sama o siebie zadbać.Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi..

Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.

16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Tekst całego streszczenia znajdziesz na: chcą stawić czoła złodziejom.. Baza na szkolnym.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 9.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.NOWA GRA.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała .Zapisz plan wydarzeń na podstawie poniższego streszczenia.. Udostępnij.. Później odkrywają składzik, gdzie Marcel i Ruben zbierają ukradzione uczniom przedmioty i demaskują ich.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Streszczenie lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. plan_wydarzeń_z_lektury .Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Felix Polon rozpoczyna nowy rok szkolny w Gimnazjum im.. Ukryty on został w piwnicach kościółka - ukryli go tam Niemcy w czasie wojny, którzy mieli go wywieźć, lecz zepsuła im się ciężarówka.. Net chce pomóc Nice, która jest biedna..

Rozdział 1.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" - plan wydarzeń.

Charakter Nika Nika jest odważna, samodzielna i zaradna - potrafi sama organizować swoje życie.. Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach .Rozdział 7.. Czyta: Grzegorz Damięcki.. Kradzież 10 zł przez Marcela i Rubena 3.. Nika wyznaje chłopcom, że jest sierotą i mieszka sama.. Przyjaciele wybierają swoją kwaterę na szkolnym strychu.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang .1.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. cechy charakteru, usposobienia i intelektu oraz 4.zdolności, umiejętności i zainteresowania.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. Felix robi zdjęcie tajemniczego obiektu, który znów .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Jaką ocenę dostaniesz?. Zgłoś nadużycie.. - Plan wydarzeń .Charakterystyka Felixa Polona z ksiąrzki ,,Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" na dzisiaj do 11.35 1. imię i nazwisko, informacje o rodzicach i miejscu zamieszkania, 2.wygląd,3.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Bryk.pl - najlepsze opracowania lektur, streszczenia lektur dla każdego ucznia, charakterystyki wszystkich bohaterów, lektury szkoła podstawa, lektury liceum, lektury studia.Temat 2..

streszczenie Felix Net i Nika .

Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Rozdział 1. plan_wydarzeń_z_lektury_felix_net_i_nika.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!. Dziewczyna ujawnia też swoje ponadnaturalne zdolności.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Felix i Net szukają jej i trafiają na dziwny obiekt, który wygląda jak UFO.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. UWAŻAJ quiz jest BARDZO TRUDNY.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Podstawowa · Język polski · Lektury.. "Pierwszy dzień w szkole".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie · Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej..

... Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY _Gryfonka_Am_ 2 lata temu.

Kradzież w banku.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Udostępnij.. Spędziła noc w grocie, w sąsiedztwie niedźwiedziu.. Odkrycie kryjówki złodziei.. Wykorzystują do tego wynalazki, które przynosi .Felix, Net i Nika uważają, że ich skarbem może być ten, o którym opowiadała babcia Lusia (babcia Felixa).. Autor: Rafał Kosik.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Pierwszy tom bestsellerowej serii.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Spotkanie Felix.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń · 1.. Bohaterowie nie są czarodziejami, nikt z nich nie jest wybrańcem.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi'' - plan wydarzeń.. REKLAMA.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Napisz list do Rafała Kosika i przedstaw w nim pomysł na kolejną powieść cyklu, której głównym wątkiem będzie wykorzystanie przez Feliksa, Neta i Nikę funduszu stypendialnego przyznanego przez Ministra Spraw Specjalnych.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. 15 .Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Format: mp3 Rozmiar: 525 MB Czas trwania: 14h 40m 48s Bit rate : 64kbps CZYTA: Andrzej Mastalerz OPIS: Powieść ta nie jest na pewno polskim klonem Harry'ego Pottera, choć jest adresowana do tych samych czytelników.. 219 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. "Pierwszy dzień w szkole".. 1.Kradzież w banku, w którym pracuje mama Felixa.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń · 1.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wytyczne.. Rozdział 1.. Pierwszy dzień w szkole., Wielki korek na ulicach Warszawy., Duchy w szkole., Na Kociej Skale .Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik - Recenzja książki.. Zbadali go i był on świeży.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kradzież w banku.. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Felix i Net udają się na pięćdziesiąte piętro Silver Tower.Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt