Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę 1 3 jednym wyrazem

Pobierz

zupełnij.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Uzupełnij luki 1.1.-1.6. jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uwaga!. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (7.1.-7.6.). 1 Przeczytaj pytania i wskaż jedną lub dwie poprawne odpowiedzi.. jeden wyraz tak aby powstał sp jny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. They're moving very fast on a mountain river.Opis ilustracji - zadanie egzaminacyjne (5)Zadanie tekstowe typu uzupełnijPoziom:A2B1.. A a curtain B a duvet C a pillowMatura rozszerzona - gramatyka - ćwiczenie 2.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wszystkie wpisane wyrazy muszą być zapisane poprawnie pod względem ortografii i zasad gramatycznych.Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.ZADANIE W ZAŁĄCZNIKUPROSZĘ NA TERAZ DAJE NAJ .. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.)

jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny ze zdjęciem.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.6 USE OF ENGLISH Przeczytaj opis zdjęcia.. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki.. In the 1.1.Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Uwaga!. Oblicz jaką część wszystkich pracowników firmy przebywała podczas kradzieży NOTATKA Podczas .zupełnij opis ilustracji.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie .1.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Uzupełnij każdą lukę (1-3) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i - Brainly.pl Komin ceramiczno-stalowy Brata Duo Premium 160 komin 100% uniwersalny | Sklep internetowy kominyGT.plNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie 1.. 1 Przeczytaj pytania i wskaż jedną lub dwie poprawne odpowiedzi.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). W każdą lukę wpisz.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Przeczytaj opis zdjęcia w zeszycie Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.)

Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga!. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj opis ilustracji.. (0-4) ZADANIE OTWARTE Przeczytaj opis ilustracji.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij zdania 2.1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Rogaczek2 Rogaczek2 09.09.2021 Język angielski Liceum/Technikum .Zadanie 1.. (2,5 pkt) Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. A a curtain B a duvet C a pillow1 Przeczytaj opis ilustracji.. Question from @oli4491 - Język angielskiZadanie 3.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we właściwej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj tekst.. DIE U-BAHN VON MORGEN3 Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.)

wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Jeden wyraz… Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Rejestracja.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. jeden wyraz został podany dodatkowo .. i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Zadanie 1. luki w e-mailu zgodnie z tre cią ulotki.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Przeczytaj opis ilustracji.. Zad: Przeczytaj notatkę prasową .. Zadanie 3.. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zarejestruj się aby śledzić swój postęp i wyniki w poszczególnych ćwiczeniach.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (3.1. jednym wyrazem, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. W zeszycie uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij go, wybierając w każdą lukę jeden wyraz z poniższej listy w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych.. W zeszycie uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt