Napisz z którym bohaterem literackim chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego

Pobierz

Na kartach książki śledząc ich losy, poznajemy ich wady i zalety.. Zdobywali oni kit, wydłubując go z okien.. Po całonocnej uczcie bogaty patrycjusz i zaufany doradca Nerona w sprawach mody i sztuki, Petroniusz, wypoczywa w swojej pięknej willi.. Do wakacji zostało jeszcze dużo czasu, ale uczniowie już marzą, gdzie i jak będą spędzać dwa miesiące wolne od zajęć szkolnych.. 2010-03-09 19:03:25Którym bohaterem chciałbyś być?. Dlaczego dzieci chcą być dorosłe.Przydatność 60% Makbet bohaterem tragicznym.. Makbet dokonuje morderstwa na królu, własnym kuzynie i przyjacielu; człowieku, który Makbetowi ufał i który go doceniał.. Środkowym, tym najlepszym w jakiejś grupie znajomych, tak jak np. Feri Acz.. 2009-03-24 19:05:59Napisz TEZĘ do tematu: Z jakim bohaterem literackim chciałbyś się.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. "Syzyfowe prace" - utwór Stefana Żeromskiego jako powieść o dojrzewaniu, dorastaniu, pierwszych ważnych doświadczeniach młodych ludzi.Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Charakteryzujesz bohatera i jednocześnie uzasadniasz, które cechy i sytuacje świadczą o tym, że świat wartości (jakich?. Wybrałam/łem, tę postać, ponieważ przeszła wiele w swoim życiu .Z którym bohaterem lektury "Kamienie na szaniec" najchętniej byś się zaprzyjaźniła?. Do wakacji zostało jeszcze dużo czasu, ale uczniowie już marzą, gdzie i jak będą spędzać dwa miesiące wolne od zajęć szkolnych..

Z którym z bohaterów "Syzyfowych prac" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.

Ocena postaci.. Dziewczynka miała około trzynastu lat, więc była moją rówieśniczką.. Jak on, nie lubię sprzątać w domu czy gotować.. Dobry kwestionariusz pomoże Ci poznać Twojego bohatera, zaprzyjaźnić się z nim, zrozumieć jego emocje i motywacje, jego mocne i słabe strony, jego życiowe trudności oraz przyjrzeć się temu, jak wygląda jego życie osobiste.. Nauczyciel polecił zlikwidować Związek.Spider-Man!. Chłopiec ten był zawsze uśmiechnięty.. Wtedy często wyobrażamy sobie, że ten czas moglibyśmy spędzić wraz z jednym z bohaterów naszych ulubionych książek.z jakim bohaterem lektury chciałbyś sie zaprzyjaźnić?. Jestem uparta jak Lasse, lubie narzucać swoją wolę otoczeniu, szczególnie młodszym koleżanką i kolegą, czasami wydaje mi się, że wiem wszystko, dokładnie tak jak Lesse.. (kawałek charakterystyki)?. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Przedstawienie postaci.. Myślę, że na miano "tego" prawdziwego przyjaciela, na którym można polegać .Przydatność 65% Z jakim bohaterem literackim chciałabym spędzić wakacje?. Wygląda na to, że zaprzyjaźnisz się z człowiekiem-pająkiem.. Był wysoki,.Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..

Z którym chcielibyście się zaprzyjaźnić i dlaczego?

Po dłuższym namyśle, doszłam do wniosku, że Tadeusz Zawadzki jest mi najbliższy.. 84% Chciałabym mieć takiego przyjaciela jak.. - napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" Aleksandra Kamińskiego chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. albo: Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Polecane teksty:Zachowywała się jak chłopak i lubiła się bić.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Środkowym, tym najlepszym w jakiejś grupie znajomych, tak jak np. Feri Acz.. Peter jest dosyć skryty i nieśmiały, nawiązywanie znajomości sprawia mu trudność, ale kiedy uda Ci się do niego dotrzeć, zdobędziesz oddanego przyjaciela, gotowego oddać za Ciebie życie.Streszczenie krótkie.. Była uczciwą i uczynną dziewczynką.. Autor: Marta Kowalczuk Chciałabym się zaprzyjaźnić z Pestką Ubyszówną.. Wybór swój uzasadnij.. Pamiętaj o argumentach.. 2014-04-16 16:56:22; Jakim bohaterem z książki chciałbyś być?. Nie lubię osób, które za wszelką cenę chcą być np. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]Chciałabym zaprzyjaźnić się z Boką, ponieważ był bardzo pomysłowym i miłym chłopcem..

Jednak, z którym z nich chciałabym się zaprzyjaźnić ?

chodzi za nią jej ochroniarz - Lars, z którym się zaprzyjaźniła .. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. coś innego, każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy.Za kolegów mogłabym mieć całą trójkę.. Najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Alkiem - Aleksym Dawidowskim.. Mikołajek- opis postaci Wypisujemy cechy wyglądu charakteru na tablicy.Przydatność 65% Z jakim bohaterem literackim chciałabym spędzić wakacje?. dlatego więc ja .Streszczenie szczegółowe Rozdział 1.. 2010-02-12 16:17:59; Z którym z bohaterem książki pt. Harry Potter chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Każdy z bohaterów wywołuje różne emocje.. Charakterystyka.. Cechy charakteru z uzasadnieniem.. Ja bym się chciał zaprzyjażnic z zenkiem zenek to fajny i miły chłopak odwazny uratował dziecko które zjezdzałó z gorki i nie mogło się zatrzymać.. Między innymi była to wyjątkowa wrażliwość i delikatność.Z którym z bohaterów "Syzyfowych prac" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Wtedy często wyobrażamy sobie, że ten czas moglibyśmy spędzić wraz z jednym z bohaterów naszych ulubionych książek.Chciałabym zaprzyjaźnić się z Boką, ponieważ był bardzo pomysłowym i miłym chłopcem..

2009-03-24 19:05:59; Z którym z bohaterów książki "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?

W Boce podobało mi się to, że z każdej trudnej sytuacji potrafił wyjść bez żadnych kłopotów.W powieści Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" zapoznajemy się z grupą młodych ludzi.. W Boce podobało mi się to, że z każdej trudnej sytuacji potrafił wyjść bez żadnych kłopotów.Zadanie: z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego minimum 1 strona bohater zenek Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Gdyby był moim przyjacielem czułbym się pewniej, gdyż zapewne kontrolowałby moje impulsywne wybryki.. Stowarzyszenie posiadało własną pieczęć, chorągiew, a na dodatek chłopcy płacili składki członkowskie.. Nie lubię osób, które za wszelką cenę chcą być np. Zośka miał wiele cennych zalet.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Wszyscy trzej bohaterowie "Kamieni na szaniec" to niezwykle wartościowi, odważni i honorowi młodzi mężczyźni.. Z niektórymi z nich chciało by się zaprzyjaźnić, z innymi niekoniecznie.Kwestionariusz bohatera to podstawowe narzędzie pracy z postacią literacką.. Dla mnie jednak najbliższą postacią jest Alek, czyli Aleksy Dawidowski.. Przypomnienie formy opisu 1. np. honor, rodzina, moralność chrześcijańska, miłosierdzie, służba sztuce, Bogu czy nauce) był dla .Zachowuje się jak typowy chłopak, ja choć jestem dziewczyną bardzo często zachowuje się jak chłopak.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek Wójcik był wysokim i szczupłym chłopcem.Z którym z bohaterów Kamieni na szaniec chciałabyś się zaprzyjaźnić .. napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" Aleksandra Kamińskiego chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. 2012-05-23 18:25:56; Jakim bohaterem książkowym chciałabyś/ chciałbyś być?. Nikt nigdy z nim się nie nudził.. Wygląd zewnętrzny.. Jeśli nie masz pewności: jak bardzo skomplikowaną osobowością jest Twój .Z którym bohaterem powieści "Ten obcy" chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Zaimponował mi choćby akcją pod Arsenałem , gdzie śmiałym, ekwilibrystycznym atakiem zabił Niemca i przyczynił się do zwrotu akcji na korzyść bojowników.Który chłopiec budzi waszą sympatię i wybralibyście go do opisu?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Po przeczytaniu książki pt. "Kamienie na szaniec" zastanawiałam się z którym bohaterem mogłabym się zaprzyjaźnić.. Jest on jednym z bohaterów książki Kamińskiego "Kamienie na szaniec"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt