Wyjaśnij dlaczego w afryce pojawiła się ludność pochodząca z afryki

Pobierz

- Ludność - Pytania i odpowiedzi - Historia.. Nazwę Africa stosowano na oznaczenie rzymskiej prowincji obejmującej obszary Kartaginy i północnej Libii, a z czasem .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Afryka to drugi co do wielkości kontynent na Ziemi.. za dobrą odp.. Napisz które współczesne państwa należy odwiedzić aby zobaczyć pozostałości po cywilizacjach prekolumbijskich •cywilizacja Majów •cywilizacja Inków •cywilizacja Azteków Zdjęcia w załączniku POMOCY POTRZEBUJE BARDZO SZYBKO ODPOWIEDZI!. Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.. Odpowiedź: Ludność pochodząca z Afryki pojawiła się na terytoriach Ameryki , .. Przez dworce przeciągają transporty ewa kuowanej ludności cywilnej.. Oceń to zadanie: Średnia: 3.90.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. - Ludność - Pytania i odpowiedzi - Historia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Europejczycy sprowadzili z Afryki do Ameryki tanią siłę roboczą -niewolników, aby pracowali na ogromnych plantacjach.. Przechodzą przez niego południk 0°, obydwa zwrotniki i równik.. schakteryzuj sposób sprawowania władzy w atenach .Z tych oskarżonych postanowiłem zwolnić tych, którzy twierdzili, że nie są i nigdy nie byli chrześcijanami, skoro za moim przykładem wzywali bogów i modlili się […] do Twojego posągu Rozstrzygnij, czy stosunek autorów obu tekstów do skazywania chrześcijan na śmierć jest taki sam, czy nie.Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki..

Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.

Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.. Na terenie całych stanów zaprzestano tego w 1787.. Polub to zadanie .Wyjaśnij dlaczego w Ameryce pojawia się ludność pochodząca z Afryki 1 Zobacz odpowiedźWyjaśnij ,dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.. Polub to zadanie .W roku 2021 liczba ludności w Afryce wynosiła 1 378 399 000.. Rejestracja.. Historia - szkoła podstawowa.. Ludzie ci opowiadają potworne rzeczy o tym, co się dzieje z transportami w drodze.Ludność pochodząca z Afryki pojawiła się na terenach Ameryki, ponieważ byli oni silniejszą i odporniejszą siłą roboczą niż podbici Indianie.. Książki Q&A Premium Sklep.. Logowanie.. Rejestracja.. Proszę by słowa były proste a nie skomp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.proszę o pomoc!!!

Od 1960 roku nastąpił wzrost średniego wieku z 23,1 lat do 24,2 obecnie.. Wyślij.. Trzeba zwrócić uwagę, że w Afryce zaznaczają się ogromne dysproporcje w rozmieszczeniu ludności; pewne .. Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.. To jest jedno zadanie i drugie.. Ogólnie rzecz biorąc jest to zatem kontynent słabo zaludniony.. Ich przywożenie do nowego świata miało miejsce w 17 wieku i w stanach północnych trwało do momentu uchwalenia konstytucji 1776.. Wyjaśnij, dlaczego w Ameryce pojawiła się ludność pochodząca z Afryki.Kontynent afrykański zamieszkuje 1,216 mld (2016) osób, co w zestawieniu z powierzchnią całego lądu daje średnią gęstość zaludnienia na poziomie 32 osoby/ km 2.. Logowanie.. Książki Q&A Premium Sklep.. Liczba mieszkańców miast wzrosła z 280 986 404 (34,5%) w 2000 roku do 616 665 000 (43,7%) w roku bieżącym.Afryka - drugi pod względem wielkości kontynent na Ziemi.Zajmuje 30,37 mln km², czyli ponad 20,3% ogólnej powierzchni lądowej Ziemi.. Północne wybrzeża tego lądu nad Morzem Śródziemnym były znane Grekom i Rzymianom już w starożytności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt