Kartkówka z czasowników nieregularnych

Pobierz

Po jednej stronie karteczki był czasownik w języku polskim oraz zdanie po polsku z tym czasownikiem.Imperfekt czasowników odmiany nieregularnej i czasowników modalnych.. Testy i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie czasowników w języku angielskim.Czasowniki nieregularne są bardzo ważnym elementem gramatyki języka angielskiego, bez którego nie będziemy w stanie budować poprawnych zdań w czasach przeszłych, należy więc temu zagadnieniu poświęcić więcej uwagi i nauczyć się możliwie wielu form czasowników.Podana niżej tabelka angielskich czasowników nieregularnych (irregular verbs) jest bardzo obszerna, więc będzie .Tutaj możemy poznać formy Past Simple czasowników nieregularnych.. teoria: Imperfekt czasowników odmiany nieregularnej i czasowników modalnych.. Z każdym czasownikiem stworzyłam po prostu fiszkę.. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz aby efektywnie pracować w języku angielskim.. ale nie tylko.Katalog testów Gramatyka Czasy angielskie Czasowniki nieregularne - past tense 2.. Wkradła się literówka.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Ucz się angielskiego.. podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. Czasowniki nieregularne - past tense 2.. Pożyczać jest jedno ale nie wiadomo czy komuś czy od kogoś.Lista czasowników nieregularnych w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego..

Kartkówka z czasowników nieregularnych (język angielski).

Np. robić (nie wiadomo czy trafi się na do czy na make).. W brought brakuje t na końcu.. 2011-12-09 18:35:46Jeśli używasz języka angielskiego w pracy i chcesz udoskonalać swoje umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie.. Średni wynik: 74,43 %.Kontakt z redakcją Poniżej prezentujemy specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń służący przyswojeniu czasu Past Simple.. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.CZASOWNIKI NIEREGULARNE • 1.Język angielski • pliki użytkownika polskina6 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 1 czasowniki nieregularne CLICK ON 2.doc, czasowniki nieregularne 1 kartkówka pomieszane.doc Zestawienie czasowników nieregularnych - wszystkie formy czasowników, wrazy z przykładami oraz wymową (Irregular Verbs).Plik kartkówka z anglika czasowniki nieregularne.doc na koncie użytkownika balbinka98 • folder Dokumenty • Data dodania: 1 kwi 2011ColorVerbs to program oferujący naukę 200 angielskich czasowników nieregularnych, a wydany dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android.. 2010-03-02 16:36:49; Jak się nauczyć czasowników nieregularnych po angielsku?. Czasowniki nieregularne - past tense 6.. Zobacz klip wideo z wymową najważnieszych niemieckich czasowników nieregularnych.. (level A2)Ćwiczenie z czasowników nieregularnych, test przeznaczony dla uczniów pierwszej klasy liceum..

Średni wynik: 74,73 %.Czasowniki nieregularne - kartkówka.

Zobacz wideo.. c) W czasie klasówki (szeptam, szepczę) sobie pod nosem.. 0650.Na tej stronie znajdziesz wyczerpującą listę niemieckich czasowników nieregularnych, a z działu Download pobierzez tablekę w formacie PDF do wydryku.. Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 2080 razy.. Pytanie tylko, czy można by dodać zadania, że należy odsłuchać czasownik nieregularny i napisać jego pozostałe formy.. Zacznę od tego, jak ja nauczyłam się tej tabelki podczas studiów.. Sprawdź swoją znajomość irregular verbs.Czasowniki nieregularne j. angielski test.. d) Wczoraj (poszłem, poszedłem) do kina z moj ą najlepsz ą kole Ŝank ą.Tabela czasowników nieregularnych w języku niemieckim W języku niemieckim, tak jak w innych językach występują czasowniki nieregularne, które trzeba opanować na pamięć.. Test quiz niemieckie czasowniki nieregularne jest uzupełnieniem całej serii ćwiczeń i modułów nauki i testowania znajomości podstawowych czasowników nieregularnych w języku niemieckim.. Teraz z nagraniami mp3 - posłuchaj wymowy wszystkich czasowników.Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Czasowniki nieregularne j. niemiecki Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /Katalog testów Gramatyka Czasy angielskie Czasowniki nieregularne - past tense 6..

Sprawdź znajomość czasowników nieregularnych w języku angielskim.

Narzędzia.. No i jest kilka różnych z takim samym pytaniem.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 3215 razy.. 45minut.pl; Publikacje; Języki obce; Autor Katarzyna Podgórska Data publikacji 2015-05-22 Średnia ocena 0,00 Pobrań 25.. Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.Angielskie czasowniki nieregularne.. * Skre śl niepoprawne formy czasowników: a) (dr ę, drz ę) papier na drobne kawałki, by zrobi ć mask ę. b) Trzeba (wył ącza ć, wyłancza ć) urz ądzenie elektryczne z sieci.. Czas trwania testu nie jest ograniczony, ale powinno wystarczyć 5 minut na jego wykonanie.Czasowniki nieregularnie niemiecki - jak się ich nauczyć?. Aby ułatwić naukę, do każdego czasownika nieregularnego, dopisaliśmy tłumaczenie.. W ramach akcji stworzyliśmy trzy różne zestawy fiszek i testów: Czasowniki nieregularne - (dla początkujących, poziom A1),IRREGULAR ENGLISH VERBS (ANGIELSKIE CZASOWNIKI NIEREGULARNE) LISTA PODSTAWOWA: NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE CZASOWNIKI INFINITIVE PAST TENSE PAST PARTICIPLE ZNACZENIE awake [ełejk] awoke [ełołk] awoken [ełołken], awoke [ełołk] obudzić, wzbudzić be [bi] was [łoz], were [łer] been [bin] być become [bikam] became [bikejm] become [bikam .Ćwiczenie z czasowników nieregularnych..

2010-03-24 19:01:52; jak się nauczyć czasowników nieregularnych z ang?

Najpierw należy opanować drugą formę czasowników nieregularnych, tak aby można było swobodnie budować zdania twierdzące w czasie Past Simple.Test z irregular verbs, czyli czasowników nieregularnych na piątkę.. Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Zalogowane osoby mogą korzystać z Systemu Powtórek Słówek, mają dostęp do Panelu Edukacyjnego oraz mogą tworzyć własne zestawy słówek.Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.. Z wake też coś wydaje się być źle.. Czasowniki nieregularne angielski - rozwiąż test!FISZKÓWKA, czyli kartkówka w nowym wydaniu, stworzona na podstawie fiszek obrazkowych, to atrakcyjny test z języka angielskiego, który zrobił wśród uczniów furorę.. Myślę, że byłoby to ciekawe uzupełnienie ćwiczeń z irregular verbs, a zdaje się, że nigdzie na żadnej innej stronie do z gramatyką .Jak nauczyć się szybko czasowników nieregularnych z angielskiego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt