Test z lektury syzyfowe prace trudny

Pobierz

Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Jetzt portofrei bestellen!Trudny test z lektury Syzyfowe prace, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Polub.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Tolkien.. Więcej.. Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Bardzo szykownego ubioru.. Jakim typem ucznia jesteś?. Kto jest autorem "Syzyfowych prac"?. Udostępnij.. Co się stało z Wiechowskim po wizycie dyrektora?. Szukaj.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jaki wiersz recytował Zygier na lekcji języka polskiego?. Test wiedzy z lektury "Syzyfowe prace" .Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. wg Weronika800w.. a. Borowicz b. Borewicz c. Borowski 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".. Udostępnij Udostępnij wg Dorwoz0609.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pawel_Gorski2 2 lata temu.. .Syzyfowe prace Termin odstawienia Marcina do szkoły przypadł na dzień czwarty stycznia.. Obydwoje państwo Borowiczowie postanowili odwieźć jedynaka na miejsce.. Jak brzmi nazwisko głównego bohatera "Syzyfowych prac" - Marcina?. Został dyrektorem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem, J.R.R..

Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".

Nic się nie stało.Test Kordian - Juliusz Słowacki 2 Test Opowiadania Borowskiego - Tadeusz Borowski 3 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 2 Test Król Edyp - Sofokles 2 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 4 Test Piesn o Rolandzie 2 Test Średniowiecze 6 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 3 Test Makbet .. "Syzyfowe prace" uważane są przez jednego z badaczy literatury za: a) powieść o dojrzewaniu b) powieść o dorastaniu c) powieść o zdawaniu egzaminu dojrzałości d) powieść z przełomowego etapu RozwiązanieAntoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe prace, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury Syzyfowe prace jaki znajdziesz w sieci.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Syzyfowe praceTest z lektury "Syzyfowe prace" (Stefan Żeromski).. Sprawdź, czy dobrze znasz fabułę tej powieści!Syzyfowe prace - test wiedzy.. Rozwiąż test.. W ilu % posiadasz słodką osobowość?. Uczniowie z gimnazjum wyśmiewali Radka z powodu: answer choices ..

Rozwiąż test!Quiz wiedzy z lektury ?Syzyfowe prace?.

Wszystkie są jakby zamkniętą całością.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Z tekstu wynika, ze przyczyną niepowodzeń szkolnych Marcina jest: a. niechęć do nauki, b. nadmiar wiadomości, c. niezrozumienie języka,"Syzyfowe Prace" -Test z lektury.. W czasie nauki w gimnazjum klerykowskim Marcin mieszkał:Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" DRAFT.. Powieść fantasy autorstwa Tolkiena ukazała się w 1937 roku.Syzyfowe prace - pytania i odpowiedzi Jaka jest kompozycja Syzyfowych prac?. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .. Klasa 7 Klasa 8.Wszelakie czytanie lekcji zadanych z rosyjskiego musiało się również odbywać w obecności korepetytora, z uwagi na doskonałość akcentów.". Sprawdź się!a) udział ojca w powstaniu styczniowym b) matkę c) historię powstańca z jego rodzinnych stron 30) Syzyfowa praca, to praca: a) bezowocna, daremna b) daremna, efektywna c) bezsensowna, opłacalna " Syzyfowe prace" - znajomość lekturyTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test z ,,Syzyfowych prac'' Test z ,,Syzyfowych prac'' Szukaj.. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyPAN TADEUSZ KSIEGA 1 - PAN TADEUSZ KSIEGA 1 - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Pan Tadeusz - test - Pan Tadeusz, test - Pan Tadeusz - krzyżówka 1TEST Z LEKTURY "SYZYFOWE PRACE" 1..

Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.

Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Pytania zawarte w teście.Quiz Syzyfowe prace "Syzyfowe prace" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"syzyfowe prace" 1836 x, 2016-04-04 08:00:00.. Osadź.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe praceLista pytań z lektury Syzyfowe prace.. Sprawdź się!. Lektura z opracowaniem.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Test z Lektury "Tajemniczy ogród" - Poziom Trudny.. Motyw .Lektura ,,Syzyfowe Prace" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dobrych wyników w nauce.. Inne tryby testu.. Powieść jest zbudowana z 16 rozdziałów.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Żeromski Stefan (okładka miękka) .. i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.. pytanie 1 z 15.. Quiz w Poczekalni..

Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.

Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. ,,Syzyfowe prace" .S.. Żeromski "Syzyfowe prace" - test ze znajomości lektury.. Skomentuj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Gdzie wychowywała się Mary?. Zaprzę-żono konie do malowanych i kutych sanek, główne siedzenie wysłano barwnym, strzy-żonym dywanem, który zazwyczaj wisiał nad łóżkiem pani, i około pierwszej z południa Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 5Test składający się z 30 pytań dotyczących lektury.. 9 miesięcy temu.. Marcin był uczniem a. przeciętnym b. nieprzeciętnie uzdolnionym c. bardzo dobrym.. Edytuj elementy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt