Streszczenie serialu przysięga odcinek 370

Pobierz

Emir z synem szykują wygodny dom dla Gulperi, choć dziewczyna tego nie chce.. Rozmawia z Hasanem o jej sytuacji.. Narin próbuje zadbać o chłopczyka.Tulay jest wściekła, że Gulperi i Emir się nie rozwiedli.. Bohaterka została uśmiercona w poprzednim odcinku.. "Popełniłam błąd" - mówi kobieta.. Odrzuca również swojego malutkiego syna, który kojarzy mu się tylko i wyłącznie ze zmarłą ukochaną.. Cała rodzina stara się pomóc.. Akcja przenosi się przed szpital.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Odcinek zaczyna się od sceny, w której Emir zakopuje pamiątki po Reyhan.. Bohaterka została .Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Co się dzieje z Cavidan?. "W środku jest jeszcze dwóch więźniów.. Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej.. ROZWIŃ.. Streszczenie 370. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Śmierć Reyhan zmienia wszystko.. Streszczenie Po śmierci Reyhan Emir nie może otrząsnąć się z żalu i rozpaczy, nie chce znać syna, który przypomina mu o śmierci ukochanej żony.. - "Nie powinnam była ciebie słuchać i przychodzić tam".. "Przysięga" odcinek 370. bez Reyhan W trzecim sezonie "Przysięgi" nie zobaczymy już Reyhan.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Film fantastyczny Królowa Freya tworzy legion śmiercionośnych łowców, w którym obowiązuje zasada "nigdy nie kochać"..

370: Pierwszy odcinek trzeciego sezonu.

Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej żony.. W 370. odcinku zobaczymy wiele emocji.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. Cavidan siedzi w więzieniu!. Naprawdę przesadzasz" - mówi dziewczyna do płaczącej matki.. Ta jednak nie chce słyszeć o tym, co się dzieje w.372: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu, w którym zatrzymały się siostra i matka Narin.. W najnowszym epizodzie dochodzi do strzelaniny.. Cała rodzina stara się.Przysięga - opis 370 odc Co stanie się w 370 odc Przysięga?. Co się jeszcze wydarzy?Gulperi obwinia Emira o śmierć Fatmy.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. "Mamo, nie zachowuj się tak.. Emir nie potrafi się pogodzić z tym, że jego ukochana umarła.. Cavidan siedzi w.odc.. Jestem Munever.. W trzecim sezonie "Przysięgi" nie zobaczymy już Reyhan.. Widzimy Cavidan, którą strażnik więzienny wyprowadza z placówki.. Narin jest zdeterminowana, by mu pomóc, jednak Kemal prosi ją .. "Przysięga" odcinek 370. bez Reyhan.. Patrzenie na syna sprawia mu.Przysięga.. Łowca i Królowa Lodu.. Mężczyzna dogłębnie cierpi z powodu odejścia ukochanej.. Gdy dowiaduje się o losach siostry, wzywa zaufanych łowców, by sprowadzili magiczne zwierciadło.. Odcinek rozpoczyna się sceną, w której widzimy nurkującego Emira.Streszczenie Wraz z 370 odcinkiem "Przysięgi" rozpoczyna się nowy sezon serialu..

Przysięga ostatni odcinek, powtórki.

Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej żony.Streszczenie 370. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco: W 370. odcinku serialu "Więzień miłości" Ajsze rozmawia z Zehrą o swojej bolesnej przeszłości .Emir nie może pogodzić się ze śmiercią żony.. - "I tak nie oczekiwałyśmy, że ona rzuci nam się w ramiona, prawda?".. Mężczyzna żegna się w ten sposób z żoną i kieruje pod jej adresem gorzkie słowa.. Od policji dowiaduje się, że jest w błędzie.. Jestem twoją mamą…".. Dzieckiem zajmuje się Narin.. Natomiast Mert cierpi po śmierci matki.. To trochę potrwa" - mówi strażnik do stojącego obok kolegi.Streszczenie 373. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru przyjeżdża do Narin, by powiedzieć siostrze o problemach matki.. Reyhan już nie ma.. Reyhan już nie ma.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.W jej oczach pojawiają się łzy.. Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły przeczytaj streszczenie 370.Streszczenie 585. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Rodzina stara się go wesprzeć w tym trudnym czasie.. Jaki będzie miał stosunek do syna?. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 lutego 2021 Turkweb.pl.. Reyhan odeszła, a Emir wpada w fatalny stan.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Odtwórczyni roli Reyhan, Ozge Yagiz musiała pożegnać się z produkcją..

Przysięga odcinek 370: Hikmet jest zdrowy!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt