Sprawdzian dla klasy 5 starożytna grecja

Pobierz

Test: sprawdzający, wielostopniowy, nauczycielski, pisemny.. Jeden z dowódców ateńskich.Starożytna Grecja; Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.ch, h, rz, ż - Kontynenty i Oceany na świecie - ch, h, rz, ż utrwalenie - Pisownia RZ oraz Ż - Starożytna Grecja - Starożytna Grecja- pojęcia - Biologia klasa 5STAROŻYTNA GRECJA Uwaga!. WPŁYW WARUNKÓW NATURALNYCH NA ŻYCIE STAROŻYTNYCH GREKÓW.. Dział: Starożytna Grecja.. Opis testu.. Test B Starozytna Grecja.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Sprawdzian "Starożytna Grecja" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 2.. Starożytna Grecja.. klasa 4 - Szkoła .Sprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.. Starożytna Grecja- pojęcia Połącz w pary.. To jeden z greckich bogów, panujący nad wiatrem północy.. Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. 21,281 rozwiązań .Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4..

Sprawdź, czy jesteś gotowy na sprawdzian.

Plan testu.Sprawdzian klasa 5-ta do dzialu Starozytna Grecja zostal przygotowany pod tematy takie jak: funkcjonowanie.. Zadania z roku szkolnego 2009/2010.. Od myśliwych do rolników.Starożytna Grecja.. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2. demokratycznych Aten, funkcjonowanie monarchistycznych Spartan, wojny grecko-perskie, mitologia grecka, kultura starozytnej Grecji, podboje.test > Starożytna Grecja Ważne pojęcia: Kultura minojska - rozwinęła się na Krecie w IV/III-II tysiącleciu p.n.e., Minojczycy znali pismo (pismo linearne A); według mitologii król Minos rozkazał Dedalowi zbudować w Knossos labirynt dla swojego syna, MinotauraHistoria dla klasy 5.. Przygotuj się z nami do sprawdzianu z historii!Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. Klasa 5 - GWO - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.. Starożytna Grecja.. Materiały zawarte w kursie są zgodne z obecną podstawą programową .. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.5.. This quiz is incomplete!Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.II.. Testy można wykorzystać jako interaktywne powtórzenie materiału z zajęć.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Sprawdziany z historii z klasy 5 szkoły podstawowej..

Krzyżówka - starożytna Grecja Krzyżówka.

GRECJA.. Test wiedzy podsumowujący dział 2 "Starożytna Grecja".. Jest tam wiele zatok wcinających się w ląd, które umożliwiały Grekom zakładanie portów.. Grecja to kraj górzysty, oblany przez morza.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Jeśli znajdę ślady jego użytkowania inaczej niż proszę, nie będę zamieszczać pomocy.. Starożytna Grecja , Klasa 5 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plTest A Starozytna Grecja.. Starożytna Grecja DRAFT.. Proszę nie rozprowadzać go do sieci!. Nazwę kontynentu, na którym położona jest Grecja b. Nazwę półwyspu, na którym położona jest Grecja16+ Sprawdzian Historia Klasa 5 Dział 2 Starożytna Grecja Images.. Znany jest z mitu o trzech pannach.. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś .. Test z historii dla klasy 5 dział 1 na podstawie podręcznika N. użytkownik Sprawdziany.. Sprawdzian ze znajomości działu "Starożytna Grecja" z podręcznika Wczoraj i dziś.. Zadanie Na mapie konturowej wpisz: a.. Czas trwania testu: 40 minut.. Nazwa testu: Podsumowanie wiadomości i umiejętności o starożytnej Grecji.. zbigniew1967c_55544.. wg Pbutowski90.. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 9 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 53 .sprawdzian klasa 5 starożytna grecja.pdf (22 KB) Pobierz..

Test timer:: 0:0:0.Test starożytna Grecja klasa 5.

Poniższy obszar został stworzony na potrzeby sprawdzenia nabytej wiedzy z zakresu zagadnień z historii dla uczniów szkół podstawowych.. Łatwiej było im przemieszczać się drogą morską niż lądową po górach.Szkoła podstawowa.. Sprawdź, ile już wiesz!Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja.. I LO - Test A Pierwsze cywilizacje.. Klasa 5 Historia.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Pojęcia Starożytna Grecja Połącz w pary.. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. To postać, która żyła naprawdę.. II: STAROŻYTNA.. sprawdzian klasa 5 starozytna grecja ( sprawdzian_klasa_5_starozytna_grecja.pdf ) .. sportowa, wazne wydarzenia.Starozytny Rzym test dla klasy 5.. Test jest przeznaczony dla uczniów klas 5.. Plik jest tylko to użytku wewnętrznego.. Rozdział 1.. Starożytna Grecja - kl. 5 DRAFT.. Sprawdzian.. (w tym testy, kartkówki i sprawdziany) do poniższych tematów i działów: Czas i mapa w historii; Demokratyczne Ateny from s1.studylibpl.com (w tym testy, kartkówki i sprawdziany) do poniższych tematów i działów: Sprawdzian dla klasy 5 zawiera zadania z zakresu .DZIAŁ.. Rozwiąż test.. wartość klienta.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Testy z historii ze szkoły podstawowej dla klasy 5..

Test z historii dla klasy 5 dział 2 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Starożytna Grecja".

Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p. n. e.. Szkoła podstawowa.. Tagi #klasa5 #klasa5historia #klasa5historiadzial2 .. Test: Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLab.Historia dla klasy 5 - 2.. Powtórz materiał i sprawdź swoją wiedze!. Ćwiczenia powtórzeniowe - plik pdf | plik doc. Rozdział 2.. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .Klasa 5 Historia.. W przypadku, gdy grono TERMINY TESTÓW KARTKÓWEK - HISTORIA.. Rozstrzygnij, czy podane informacje sa prawdziwe, czy falszywe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt