Sprawdzian z historii klasa 5 starożytna grecja pdf

Pobierz

Starożytna Grecja.. Grecja.. W teście Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja znajdziesz .Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. Materiały powiązane z testem: Test: Starożytna Grecja Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa .Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Zapisz jako PDF Udostępnij materia .. Inne tryby testu.. J.K 2 lata temu.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. Od miasta państwa do imperium - podboje rzymskie 3.. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.Plik sprawdzian z historii klasa 4 starożytna grecja chomikuj.pdf na koncie użytkownika teoeenam • Data dodania: 1 paź 2018Plik sprawdzian z historii klasa iv starożytna grecja.pdf na koncie użytkownika hanenms • Data dodania: 1 paź 2018Plik Test Starożytna Grecja.doc na koncie użytkownika Creazy_Moniczka • folder Starożytność • Data dodania: 11 lis 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury, 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

0-5 p. rzut kul ...Czy możesz u nas pobrać ten sprawdzian?

Malowidło greckie z ok. 490 r. p.n.e. 490 p.n.e., British Museum, domena publiczna.Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Katalog nazw 2.. Jeśli tu jesteś, to zapewne szukasz sprawdzianu z historii 5 dział 2 pdf lub chomikuj, więc aby nie trzymać Cię dłużej w niepewności - tak, znajdziesz u nas ten sprawdzian.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Dział: Dział 2 Starożytna Grecja- wszystkie grupy.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Starożytna Grecja; Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.Seria: Historia Wsip.. Czym zajmowali się pierwsi mieszkańcy Grecji?Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Historia, Sprawdziany i testy Test sprawdzający z historii "Starożytna Grecja" Otwórz PDF w nowym oknie.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Początki Rzymu - Rzym królewski i Rzym republikański 3. monisia666 napisał/a - strona 10/10.. Opis testu.. Plik jest tylko to użytku wewnętrznego.. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. Słowniczek pojęć 3.. Rozwiąż test..

... ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.

Uwaga!. Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 6571. .. Nawet na historii nie uważałam i takie rzeczy się dzieją xd.Sprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.. Zadanie Na mapie konturowej wpisz: a. uff ratujecie mnie przed 1 .Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Inne tryby testu.. Sprawdzian "Starożytna Grecja" - test sprawdzający - rozdział 2.. Starożytna Grecja - powtórzenie.. Udostepnij.. Sprawdzian ze znajomości działu "Starożytna Grecja" z podręcznika Wczoraj i dziś.. "Starożytna Grecja" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.2.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaSTAROŻYTNA GRECJA Uwaga!. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii ..

Upadek republiki i początki cesarstwa w Rzymie 3. merryferry<3 napisał/a - Jutro z tego mam sprawdzian.

Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Test wiedzy historycznej z zakresu Starożytnego Rzymu dla klasy 5 szkoły podstawowej.. Rozwiąż test.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.Test z Historii Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja .. w4ri4tk4 napisał/a - zawsze mówiłem rodzicom, po co sie uczyć jak sa sprawdziany w necie.. Starozytna Grecja" Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, .Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaKomentarze: Ania1995 napisał/a - Dziękuje bardzo serdecznie.. Materiały powiązane z testem: Test: Test wiedzy o starożytnej Grecji I gimnazjum Ciekawy test sprawdzający wiedzę na temat starożytnej Grecji.Plik sprawdzian historia klasa 5 starożytna grecja.pdf na koncie użytkownika mememine213 • Data dodania: 1 paź 2018sprawdzian starożytna grecja klasa 5 nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. Starożytna Grecja.. Osiągnięcia Rzymian - kultura starożytnego Rzymu 3.. Kiedy Helleni przybyli do Grecji?. 6.Miał ktoś test z historii dla klasy 1 śladami przeszłości rozdział 2 (antyczna grecja) .. Miał ktoś sprawdzian z historii , .. które wchodziły w skład pięcioboju olimpijskiego rozgrywanego w starożytnej Grecji..

Pytania zawarte w teście.Starożytna Grecja - liceum, test z historii Zestaw pytań na temat starożytnej Grecji z zakresu liceum ogólnokształcącego.

Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p. n. e.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Plik Test starożytna GRecja kultura.doc na koncie użytkownika piotr.warrior • folder Testy • Data dodania: 23 sie 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Dział: 2.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Test z Historii Sprawdzian: Starożytny Rzym.. Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. Pytania zawarte w teście.. Proszę nie rozprowadzać go do sieci!. Pracujemy nad stworzeniem największej w Polsce bazy sprawdzianów do historii (i nie tylko, bo mamy też inne przedmioty oczywiście).Przedstawiam Państwu test sprawdzający przede wszystki konieczne i podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu starozytnej Grecji w pierwszej klasie gimnazjum.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegalo wychowanie spartanskie.Charakterystyka testu z historii dla klasy pierwszej gimnazjalnej- starozytna.. Poprzednia strona Kultura i wierzenia starożytnych Greków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt