Streszczenie karolcia test

Pobierz

Aby trochę odsunąć od siebie problemy, wybrały się do położonego obok .KAROLCIA lektura • Audiobook - Lektury • pliki użytkownika dizzi_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Karolcia (streszczenie).docx, KAROLCIA sprawdzian.docQuiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Kto napisał książkę "Karolcia"?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Karolcia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. W momencie rozpoczęcia akcji utworu Karolcia ma: 8 lat i 8 miesięcy.. Jak nazywał się autor książki.. Kto jest autorem książki "Karolcia"?. Chętnie wszystkim pomaga, część jej życzeń dotyczy takiej pomocy (np. prosi o kurę, gdy ciotce nie chce się iść po zakupy, zmienia się w dorosłą, bo mama wspomina o .Czas na odpowiedź:5 sekund.. c) kurę na obiad.Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Co miała Karolcia?. Książka opowiada o: a) piesku i kotku b) przygodach 3-letniej Karolci i o rok młodszego Piotra c) przygodach 8-letniej Karolci i o rok starszego Piotra 3.. Różową sukienkę.. Streszczenie.. W domu towarowym Karolcia z Piotrem zapobiegli kradzieży:Rozpocznij test.. Kolejne dni upływają na pakowaniu i sortowaniu rzeczy.. Wkrótce miał stać się zupełnie przezroczysty.. a) Maria Konopnicka, b) A. Cz. Centkiewiczowie, c) Maria Kruger, d) Jan Brzechwa.. a) Maria Konopnicka, b) A. Cz. Centkiewiczowie, c) Maria Kruger, d) Jan Brzechwa 2. b) indyka na obiad..

"Karolcia" - streszczenie .

A Tak, miała brata B Tak, miała siostrę C Nie, była jedynaczką 3. pytanie 1 z 15.. "Karolcia" - lektura opowiada o przygodach dziewczynki oraz jej przyjaciela - Piotrusia.. Przy jakiej ulicy mieszka Karolcia?. Karolcia - plan wydarzeń.. Mieszkała z rodzicami oraz ciotką Agatą.. Rodzina Karolci przeprowadza się na ulicę Kwiatową.. Niebieski koralik.. Kto napisał książkę "Karolcia"?. Pewnego dnia, bohaterka lektury znajduje błękitny koralik, który okazuje się mieć magiczne właściwości.Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1. a) Jan Brzechwa b) Maria Kruger c) Tom Grimm1) Autorem książki jest" 2) Czy Karolcia miała rodzeństwo?Do obowiązków Karolci należało: a) zmywanie naczyń.. Karolcia jest miłą, grzeczną i życzliwą dziewczynką.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Ciotka Karolci miała na imię: a) Zofia, b) Ewelina, c) Aneta, d) Agata.. Karolcia wypowiada pierwsze życzenie i życzy sobie latającą taksówkę.. Bohaterka książki to 8-letnia dziewczynka, która mieszka razem z mamą, tatą i ciocią.. Czy Karolcia miała rodzeństwo?. Najlepszy przyjaciel Karolci miał na imię: a) Paweł, b) Piotr, c) Przemek, d) Darek 3.. Kto jest autorem książki "Karolcia"?. Sprawdź się!. Z kim Karolcia przeżywa przygody?.

Podczas prze.. karolcia - streszczenie lektury pdf.

Jak Karolcia weszła w posiadanie koralika?. Najlepszy przyjaciel Karolci miał na imię: a) Paweł, b) Piotr, c) Przemek, d) Darek.. Żółty, latający dywan.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1.. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Karolcia zdazyla tylko jeszcze odwrocic glowe w strone taksowkarza.Test sprawdzajacy z lektury "Dzieci z Bullerbyn" Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana ksiazka jest nagradzana prawidlowym rozwiazaniem testu.Karolcia - pdf, Streszczenie, Analiza, Interpretacja - opis produktu: Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania.. Jest jedynaczką, mieszka z rodzicami i ciotką.. b) podlewanie kwiatów.. a) z rodzicami, bratem i siostrą b) z mamą, tata, ciotką c) z dziadkami, mamą 3) Jaki kolor miał koraliki znaleziony przez Karolcię?TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "KAROLCIA" 1.. Na wieść o zaginięciu ukochanego kapelusza pani Wrony, wszystkie zwierzęta w lesie rozpoczynają intensywne poszukiwania.. Nowe mieszkanie Karolci mieściło się przy ulicy: Kwiatowej.Karolcia - Test.. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów.. Dzieci wpadły w rozpacz.. c) przynoszenie ze sklepu bułek na śniadanie..

W domu od kilku dni trwają przygotowania do przeprowadzki, w trakcie których pakowane i ...Karolcia - streszczenie szczegółowe.

Karolcia wyczarowała kiedyś dla ciotki Agaty: a) kaczkę na obiad.. Poznajemy ją w momencie, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do nowego mieszkania.. Odkryła go w schowku na biżuterię w nowym mieszkaniu.. a) Jan Brzechwa b) Maria Kruger c) Tom Grimm 2.. Podczas przeprowadzki do nowego mieszkania znajduje magiczny błękitny koralik, który potrafi spełniać życzenia.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kto jest.. Dziewczynką o imieniu Dorota.. Karolcia znajduje błękitny koralik w szparze podłogi.. Czy Karolcia miała miała rodzeństwo?z lektury "Karolcia" - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Karolcia - ośmioletnia dziewczynka, ma jasne włosy i zielone oczy.. Następnego dnia właścicielka koralika zauważyła, że ma on jaśniejszy kolor.. Pewnego dnia ojciec Karolci oznajmił swojej rodzinie, że przeprowadzą się do nowego mieszkania przy ulicy kwiatowej.Test z lektury "Karolcia" Name: 1.. 1) Autorem książki jest" a) Joanna Białobrzeska b) Maria Kruger c) Jan Brzechwa 2) Czy Karolcia miała rodzeństwo?.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KarolciaKarolcia - streszczenie szczegółowe Karolcia dowiaduje się od taty, że wkrótce czeka ich przeprowadzka do nowego, większego mieszkania.

Jest jedynaczką, mieszka z rodzicami i ciotką.. Główną i tytułową bohaterką utworu Marii Krüger jest dziewięcioletnia dziewczynka imieniem Karolcia.. 1) Kto jest autorem lektury "Karolcia"?. Ma też małego kotka.. Dostała go od Filomeny w domu towarowym.. ), przykładowe .. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Maria Krűger 2) Z kim mieszka Karolcia, bohaterka szkolnej lektury?. Okazało się, że traci swoją moc wraz z jej każdym życzeniem.. Książka opowiada o. piesku i kotku.Karolcia - ośmioletnia dziewczynka, ma jasne włosy i zielone oczy.. W trakcie porządkowania mieszkania Karolcia odnajduje w szparze podłogi, gdzie stał dawniej kredens, błękitny koralik.Karolcia - streszczenie Nowina Karolcia to ośmioletnia blond włosa dziewczynka o dużych zielonych oczach.. Ma też małego kotka.. Autorem książki jest" A Joanna Białobrzeska B Maria Kruger C Jan Brzechwa 2.. Chłopcem o imieniu Leszek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt