Napisz opowiadanie fantastyczne na dowolny temat

Pobierz

poleca 77 % .. 2011-06-08 14:29:48 Kto mi napisze ciekawe opowiadanie na dowolny temat ?. Stół - sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Fantastyczna podróż na obcą planetę - Opowiadanie.. Napisz własne opowiadanie.Wymyśl własną opowieśc realistyczną lub wantastyczną.1 rozpoczęcie krutkie przedstaw bohaterów i okolicznosc wydarzen.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Temat, tak mi się wydaje, jest dość ważny i aktualny dla Forum, gdzie każdy pragnie zamieścić takowe.Wpadłem na genialny pomysł odkładania pieniędzy na prezenty gwiazdkowe.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Nie zdawałem sobie do końca sprawy, jak do tego doszło.Napisz opowiadanie nna dowolny temat realistyczny lub fantastyczny.. Michał przeczuwał, że będzie pytany.Mam napisać opowiadanie krótkie na dowolny temat.. Mam napisać opowiadanie krótkie na dowolny temat +0 (2) .Napisz opowiadanie fantastyczne na temat "Moje kosmiczne wakacje" Misui; 20.09.2015 W tym roku moje wakacje jak zawszę spędziłem na Saturnie, moja mama lubi spa, które się tam znajdują, są ogromne i prowadzone przez miejscową ludność- Flipów.Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) .. by nie włączać do tekstu zbyt wielu osób oraz nie serwować czytelnikowi nadmiernie obfitych informacji na ich temat..

Napisz opowiadanie fantastyczne na dowolny temat.

Zapewne taki temat już był Jeśli tak, to proszę moderatora o wykasowanie wątku (a przy tym proszę również o podesłanie odnośnika).. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Polski.. W tym momencie dobrze przeprowadzić także refleksję nad wątkami pojawiającymi się w tekście.. 2011-06-08 14:29:48; Napisz opowiadanie na dowolny .Przykład opowiadania: Bezludna wyspa Opowiadanie "Na bezludnej wyspie nie umiałabym się bez tego obyć…" - przykład.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Dobre opowiadania fantastyczne.. Opowiadanie fantastyczne twórczość własna podróż w kosmos stwory z innej planety wycieczka szkolna podróż na obcą planetę napisz własne opowiadanie fantastyczne opowiadanie fantastyczne twórczość własna twoje opowiadanie fantastyczne.. Zwycięzca zjadł dwadzieścia dwa pierogi.. Zadbaj o to, aby Twoje opowiadanie składało się z następujących części: wprowadzenia, czyli wstępu - tutaj jest miejsce na wprowadzenie wydarzeń, które będą rozwijały akcję, przedstawienie bohaterów, czasu i miejsca wydarzeń,Wbrew pozorom opowiadanie nie należy do najłatwiejszych form wypowiedzi..

Opowiadanie na temat dowolny.

2011-03-15 15:41:30; Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?. Na korytarzu w panicznym strachu uczniowie wertowali zeszyty.. Nie tylko Michał, ale i reszta klasy była przerażona.. 0 0. sonar 18.2.2011 (00:06) Mój szkolny kolega Jasiek wpadł na pomysł, by w pierwszym tygodniu ferii wyjechać na kilka dni w góry.Napisz opowiadanie fantastyczne i wygraj fajną nagrodę .. 18 paź 2015, 22:35:44.. Bohater opowiadania wymyśla opowiadanie na temat tego jak napisał w lipcu opowiadanie i jak zgłosił je do konkursu do 30 czerwca tego samego roku .. Siedziałem wraz z kolegą w szkolnej ławce na lekcji języka polskiego , a pani dyktowała całej klasie notatkę.. 4.Podkreśl w zdaniach okoliczniki i napisz, o czym informują: o czasie, miejscu, przyczynie, sposobie czy celu.Dzieciaki grały na podwórku w zbijaka.. _____Jutro wybierzemy się do moich przyjaciół.napisz opowiadanie z elementami fantastycznymi fantastyka elementy fantastyczne w opowiadaniu Robot Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opowiadanie fantastyczne z polskiego język polski moje opowiadanie statek kosmiczny Droga Mleczna opowiadanie własne fantastyczne opowiadanie Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz własne opowiadanie fantastyczne Podobne tematy..

Pani zadała napisać opowiadanie fantastyczno naukowe.

Zaloguj się.. 2014-10-27 22:33:54; Napisz mi opowiadanie na dowolny temat?. Max 10 zdań Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: werus03004 29.3.2010 (13:15) Napisz przemówienie na temat czytanie książek przydatna rzecz czy strata Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Ulaaa 6.4.2010 (19:21) napisz pozytywne cechy i .Napisz opowiadanie na dowolny temat Zgłoś nadużycie.. Teraz wszystko nagle minęło, a na .. Był przepiękny, wiosenny dzień.. Z trudem wygrzebałem się ze specjalnego śpiwora, przymocowanego do ściany statku kosmicznego.. jestem w VI klasie a więc coś normalnego i dosyć długiego tak na całą kartkę dużego zeszytu To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Najlepsze rozwiązanie.. "Zaczarowany wisiorek" - opowiadanie fantastyczne; Narodziny Irlandii - opowiadanie fantastyczne; Krótkie opowiadanie z zastosowaniem stylu Prousta; Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.. Zajęłam miejsce przy oknie i czekałam na te fantastyczne widoki, które cieszą moje oko zawsze, gdy udaję się w .Napisz mi opowiadanie na dowolny temat ?. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek,.Opowiadanie fantastyczne.. Dzwonek zadzwonił i zaraz potem przyszedł historyk..

Napisz opowiadanie na wybrany temat.Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?

Obok mnie mieszka sąsiadka, to starsza kobieta, która potrzebowała pomocy.. Stary dębowy stół był w naszej rodzinie odkąd tylko pamiętam.. Zawsze kiedy Szla na zakupy wołała mnie, abym jej pomógł przynieść ciężkie siatki ze sklepu, a w zamian za pomoc dostawałem pieniążki na czekoladę.Napisz opowiadanie kryminalne na dowolny temat 2016-10-16 21:51:20; napisz dialog na dowolny temat.. Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.Temat opowiadania może być dowolny, jego konstrukcja - nie.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Przydatność 60% Opowiadanie fantastyczne.. Czy macie jakiś propozycje?. Właśnie spełniało się moje największe marzenie: lot w kosmos.. :-) 1 Zobacz odpowiedź halu jestesz tom .. 2014-10-27 22:33:54 Napisz mi opowiadanie na dowolny temat ?. = * x 33 2010-01-16 21:33:55Napisz opowiadanie fantastyczno naukowe.. Zadaj pytanie.. Ta nie miała być zwykła, nudna lekcja.Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.Napisz opowiadanie na dowolny temat.Wydarzenia ujmij achronologicznie(Od końca ) [Język polski] (3) Opowiadanie odtwórcze pod tytułem "Mały Książę, róża, lis i wąż" [ Język polski ] (2) Ballada rybka opowiadanie czyniące naratora sługą [ Język polski ] (3)Przydatność 50% Opowiadanie temat dowolny - Stół sprzętem zwykłym i niezwykłym.. Plotka wleci wróblem , a powraca wołem.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem którego morałem będzie wybrane przysłowie o prawdzieNapisz opowiadanie na temat tego przysłowia ,, Prawda zawsze wyjdzie na jaw '' Proszę pomóżcie na piątek ( 06.06.2014 ).Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. NA JUTRO 2013-06-16 19:33:59; Napisz ogłoszenie na dowolny temat.. "Czym chata bogata" lub "Gość w dom, Bóg w dom".. @ rozwinięcie tematu obszerne opowiadanie-posuwa akcję zaskakuje gwałtownymi zwrotami sytuacji zatrzymuję uwagę czytelnika.Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Nikt nie był zainteresowany lekcją.. "Mój pierwszy krok na obcej planecie" - opowiadanie.. Na dziś zapowiedziano powtórkę.. Fantastyczna podróż na obcą planetę.. Niestety nadchodziła historia.. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Wszyscy czekali na godzinę geografii .. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Dziś kolejno rozwiązywano na tablicy zadania tekstowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt