Wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli

Pobierz

Na dworze już prószy śnieg i mróz maluje na szybach baśniowy świat.. daje najwpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli -Dlaczego igrzyska olimpijskie były tak ważne dla starożytnych greków?. Tam gdzie nie jest to możliwe postaw kreskę.Podane wyrazy wpisz w odpowiednie miejsca tabeli .. Zwróć uwagę na wyrazy, które trzeba zapisać w dwóch miejscach.. Niewola, niełatwo, nie pisał, nie większy, nie słuchający, niewiedza, nie wiadomo, niezgoda,.Podane wyrazy wpisz w odpowiednie miejsca tabeli jarzębina,brzuch,przebiśnieg,morze,rzeka,grzebień,trzcina,starzec,patrzeć,porzeczka,talerz,chrzest Tabele to WYRAZY Z RZ NIEWYMIENNYM WYRAZY Z RZ WYMIENNYM WYRAZY Z RZ PO SPÓŁGŁOSKACH P,B,T,D,G,K,CH,J.W Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.Spośród podanych wyrazów wybierz przymiotniki i wpisz je w odpowiednie miejsce w tabeli .. Wkrótce przyjdzie kalendarzowa zima.. 2012-04-15 16:07:56Wybierz poprawne formy podanych wyrazów: 2012-05-13 12:11:58; Z podanych zdań wypisz osobno wykrzykniki i partykuły: 2010-05-09 13:54:50; Z podanych wyrazów ułóż cztery zdania i wpisz je do tabeli.. drzewo dziewczynka Ćwiczenie 34 Uzasadnij pisownie wyrazów z "rz".Spośród podanych wyrazów wybierz przymiotniki i wpisz je w odpowiednie miejsce w tabeli w tabeli sa : przymioniki , które się stopniują : opisowo nieregularnie regularnie przymiotniki , które się nie stopniują Wkrótce przyjdzie kalendarzowa zima..

Maluchy lepią bałwana.Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie miejsce w tabeli.

PRZYMIOTNIK RZECZOWNIK CZASOWNIK Ćwiczenie 4 Połącz opis krajobrazu z ilustracją.. Karta pracy nr 1.. Wyszukaj w tekście wyrazy według podanej w tabeli zasady ortograficznej i wpisz je w odpowiednie miejsce.. groch • samochód • sucho • ogrodach • kucharz • dwóch • strach• blacha • chomik • wicher ch wymienne na sz ch na końcu wyrazu ch niewymienne 2.. Obliczenia zapisz w zeszycie lekcyjnym.. Unikam skreśleń i powtórzeń.. Pierwsze litery wyrazów utworzą hasło ramionom,igłą,marchewkach,twarogów,siano,zębie Ułóż podane w ramce wyrazy we wskazanej kolejności, kierując się opisem formy gramatycznej.Wpisz wyrazy w odpowiednie miejsca tabeli.. czytał, niegrzeczny, samolot, tygrys, słodki, biegały, ulewny, pisał, tulipan, piekarz, słonecznie, pływałPokolorowane wyrazy zapisz we właściwej kolejności alfabetycznej.. Wyszukaj w tekście wyrazy według podanej w tabeli zasady ortograficznej i wpisz je w odpowiednie miejsce.. nauczyciel kształcenia zintegrowanego.. Jest grudzień.. Zawierają one opracowywane wyrazy w klasie II.. Czy zawsze da się łatwo odtworzyć budowę słowotwórczą czasowników?wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli Ułóż podane w ramce wyrazy we wskazanej kolejności, kierując się opisem formy gramatycznej.. NIemiceki 2013-09-22 17:18:42; Spośród podanych wyrazów wybierz przymiotniki i wpisz je w odpowiednie miejsce w tabeli.Zadanie: przeczytaj nazwy zwierząti wpisz je w odpowiednie Rozwiązanie:mrówka ó wymienne sokół , kózka , królik ó niewymienne wróbel , sójka hiena homar , hipopotam chomik chrabąszcz , mucha kruk kangur , struśZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Rozwiąż krzyżówkę i wpisz odgadnięte wyrazy oraz otrzymany czasownik w odpowiednie miejsca tabeli..

Wpisz podane czasowniki w odpowiednie luki.

Ich zadaniem jest utrwalenie poznawanych zasad ortograficznych.. Weź dwie kostki do gry.. Maluchy lepią bałwana.Napisz urodzinowe życzenia dla babci.. Ćwiczenie 2 Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie miejsce w tabeli komputer, pielęgniarka, kogut, kapusta, pióro, policjant, zeszyt, Nazwy ludzi Nazwy zwierząt Nazwy roślin Nazwy rzeczy radosnych świąt, dużo radości, pomyślności, spełnienia1.. Rzeszów, Zegrze, Kazimierz Dolny, Chorzów, Sandomierz, dorzecze, pojezierze, morze, pogórze, grzęzawiska, wybrzeże, wierzchołek, gołoborze, przełęcz, Przemyśl rz wymienne na r rz niewymienne rz po spółgłoskach .. skalistych i stromych zboczach.. Napisz jaki krajobraz jest na ilustracji.. Dzieci, kot, myszy, robaki, słońce chmury, jajko, stół, prezenty, łyżka, nos Liczba pojedyncza Liczba mnoga 6.. Na dworze już prószy śnieg i mróz maluje na szybach baśniowy świat.. PRZYMIOTNIK RZECZOWNIK CZASOWNIK Ćwiczenie 33 Dopisz po trzy przymiotniki do każdego z rzeczowników.. Rzucaj nimi równocześnie.Mając na uwadze powyższą zasadę, opracowałam zestaw kart z ortografii.. Wymyśl dwa hasła reklamujące wyrazy używane w twoim regionie Mój region to Małopolska To ma być coś takiego jak np. to W Małopolsce każdy powie że grysik to samo zdrowie!. podziwianie, stworzenie, prosić, niebieski, chodzenie rzodkiewka stworzenie korzeniespojrzenia dworzec brzoskwinia ujarzmienie przyzwyczajenie wierzącyW puste miejsca wpisz odpowiednie słowa 2009-01-16 20:11:16; Wpisz podane czasowniki w odpowiednie luki (niemiecki) 2010-05-24 21:05:35; wpisz w odpowiednie miejsca liczby 2010-10-05 19:42:01; Podane wyrazy wpisz w odpowiednie rubryki tabeli: 2015-03-04 17:45:06; 2..

(Spójnik, wykrzyknik,...Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie miejsca w tabeli.

Poniżej zamieszczam przykładowe karty pracy.. -długi- -wytracić- -ten- -plastikowy- -kruchy- -miłość- -ciekawe- -muszelka- -równo- -drobny- -tłusty- -piaskowy- -ciężkozbrojny- -ciepły-To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWpisz wyrazy z ramki w odpowiednie miejsce w tabeli.. Wyrazy, których nie da się wpisać, bo są innymi częściami mowy pozostaw.. -W formie tabeli porównaj igrzyska antyczne i współczesne.wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli Aleksander Fredro w Zemście używał dziewiętnastowiecznej polszczyzny Sprawdź czy rozumiesz znaczenie słów W diagram wpisz wyrazy z ramki.. Dzieci ślizgają się i zjeżdżają z górki na sankach i nartach.. Przerysuj tabelkę do zeszytu i wpisz podane części mowy w odpowiednie miejsce tabeli: RZECZOWNIKI PRZYMIOTNIKI CZASOWNIKI .. Następnie uzupełnij pozostałe rubryki.. Wkrótce zima.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki.wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli Wypisz w trzech grupach użyte przez chłopców czasowniki (w bezokoliczniku) i dopisz do nich wyrazy podstawowe.. wycina, piszemy, malował, miło, jaja, kolorowo, bazie, wycięła, jajo, trzeci, chleb, pięć, namaluję, świąteczna, napiszemy, kolorowy Czasowniki w czasie teraźniejszymWstaw wyrazy z ramki w odpowiednie rubryki tabeli.. 4 Wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabelce the morning, Monday, car, September ,1996, 10.30, six months, the weekend, night the afternoon, post ,email ,the evening, in on at by 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama 11072000alaoyc7bf .wpisz wyrazy w odpowiednie miejsce w tabeli..

Możesz wykorzystać wyrazy z ramki.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPismo utrzymuję w liniaturze.. Litery z oznaczonych pół czytane od 1 do 27 utworzą…Podane wyrazy wpisz w odpowiednie miejsca tabeli.. Wkrótce zima..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt