Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa pdf

Pobierz

d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Lektura w klasie 5.. Zarejestruj się!. Przydomek Edmunda .15. .. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Lew, czarownica i stara szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Łucja .. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Gratuluję!Opowieści z Narni.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Zarejestruj się!. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Otrzymuj osiągnięcia.. Opowiadania 11 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Nie będę spojlerował.. Piotr.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zrób test online i sprawdź!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Dodawaj wpisy.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Otrzymuj osiągnięcia.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Z kim walczył Piotr?. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Żal mi nie pokazało ile na 10.Opowie[ci z Narnii - Lew, Czarownica.. Test znajomo[ci lektury - dokBadny Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Po zmartwychwstaniu bierze udział w bitwie i pokonuje Białą Czarownicę raz na zawsze.Podstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów utworu Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. W jakim mieście mieszkały?. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Dodawaj wpisy.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Jest najstarszy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa..

5.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.

dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez: Martynka.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Stan cywilny Profesora Digory'ego to: A - rozwiedziony B - kawaler C - wdowiec 3.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Skomentuj.. Tagi dla tego testu: humorekWitaj na stronie Quizz.pl.. Społeczność .. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Poświęca swoje życie i ratuje przed śmiercią z rąk Czarownicy Edmunda.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. anuluj .. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję..

Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.

Obserwuj autorów.. Martynka.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Pochodzi z Londynu.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zachęcam i polecam, film i książke.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Chodzi do szkoły.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Zapisuj ulubione.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. "Opowieści z Narnii.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Nie było tuc) królową Narnii.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Polecam tę stronkę!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Zdobywaj .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Sprawdź się!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!.

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Elementy .Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraBohaterowie "Lwa, czarownicy i starej szafy" Aslan - król i potężny władca Narnii, który występuje jako Wielki Lew.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. karciajoanciaHEHExd 3 lata temu.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Test z matematyki .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Przyjaciel Tumnusa, zwierzˇ, które prowadziBo Zuzannˇ, Piotra, Aucjˇ i Edmunda to: A - Borsuk B - Bóbr C - Niedzwiedz 2.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Zapisuj ulubione..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt