Youtube serial przysięga streszczenie odcinków

Pobierz

"Dzikie pszczoły" to nowa .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Gulperi nie chce zgodzić się na to, by ogłosić jej małżeństwo z Emirem, ze względu na dobro Yigita.. Turcja .. "Przysięga", odcinek 589: Streszczenie epizodu.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05.. […]"Przysięga", odcinek 588: Streszczenie epizodu.. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia rano.. Narin p.Streszczenie nowych odcinków serialu "Przysiega" do końca września 2021 zamieszczamy w galerii.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Przeczytaj poniższe streszczenie 577. odcinka Przysięgi!. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. "Przysięga", odcinek 179 - STRESZCZENIE.. Co się jeszcze wydarzy?. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .. Przysięga ostatni odcinek po polsku.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!.

Streszczenie odcinków serialu.

Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. W Polsce dokładna data emisji ostatniego odcinka trzeciego sezonu nie jest dokładnie znana, ale liczba odcinków 3. sezonu jest zbliżona do liczby odcinków poprzedniego sezonu, stąd wnioskować można, że finał 3. sezonu serialu "Przysięga" w Polsce nastąpi w marcu 2022 roku.492.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Eleni gotowa do ucieczki [22.02] Łucja Siennicka.. Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. odcinek Przysięgi będzie można obejrzeć we wtorek - 5 października.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Oceń.. Produkcję swobodnie możemy ujrzeć także za pośrednictwem wspomnianej platformy .. "Przysięga" to serial, który na antenie TVP1 zastąpił "Wieczną miłość" i z marszu stał się hitem.. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien .Elif 1148, 1149 po polsku..

Ile odcinków ma serial Przysięga?

Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku.. 2020 Odcinek 598.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Premiera serialu "Przysięga" w Polsce odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP1.. Narin przechodzi operację ratującą życie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Co się wydarzy w nowych odcinkach?Przysięga odcinek Przysięga / 423.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szm.. "Przysięga" 585. streszczenie odcinka.. 21.02.2022 11:57. fot. materiały prasowe TVP.. Odcinki dostępne .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Songul i Talaz mają ranną Cavidan.. Kob.Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Całość potrwa około 43 minuty.Serial PRZYSIĘGA: streszczenia, galerie, informacje "Przysięga" na antenie TVP Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05..

Ile odcinków ma serial?

Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.. Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Streszczenie.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. W najnowszym epizodzie Narin odkrywa prawdę.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Cavidan przekonała ją bowiem, że źle to na .Tureccy widzowie już czekają na 4. sezon serialu "Przysięga".. Przysięga odcinek 577.. "Dzikie pszczoły" - odcinek 166 - STRESZCZENIE.. Oto, co już niebawem wydarzy się w tureckim serialu.Przysięga 584, 585, 586 streszczenie szczegółowe.. Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan chce, by Emir szybko poślubił Tulay.Przysięga 491, 492, 493, 494, 495 streszczenia..

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.

Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Melike znajduje w koszu kupony z wyścigów .Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 585, 586, 587 po polsku.Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.Przysięga odcinek 595.. To już pewne, że powstanie 4. sezon tureckiego hitu.. Jest piękną i skromną.. - swiatseriali.interia.plPrzysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Odcinki […]Seriale.. Feride nie marnuje czasu, gdy udaje się domyślić, gdzie Emir przetrzymuje Umita.Streszczenie 392. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu .Przysięga - ile odcinków?Gdzie zobaczyć?. Szantażowana Tulay decyduje się na radykalny krok.. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której można obejrzeć nowy odcinek?. Streszczenie.. Polski nadawca stosuje odmienny w stosunku do oryginału podział treści na odcinki.Przysięga odcinek 597.. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 16:05.. Streszczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt