Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania ktore zdania a-e uzupełniają luki 1-3

Pobierz

Próbna matura 2017 z języka angiel Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). SCHLAFEN SIE GUT!przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. e) He didn't want to .Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno nie pasuje do żadnego.. uzupełnij luki 1-4 zdaniami a-e tak aby powstał spójny i logiczny teks..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. C.Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. Uwaga: dwa zdania .Zakreśl literę A, B, C lub D. jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki zdania do wstawienia A) Another director, Andrzej Wajda, has an honorary Oscar B) Unfortunately he hasn't got an Oscar for this film C) a lot of Polish people watch it every .przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. A VERY UNUSUAL HAIRDRESSER "How are you?Teksty do zadań 1-3 (wywiad z Niną, cztery wypowiedzi na temat żywności i przemysłu spożywczego i sześć innych tekstów)) zostały odtworzne z płyty CD - transkrypcja dostępna jest tutaj ..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania...Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 6.1-6.3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania A-E, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.EXAM TASK Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wybierz literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. The first festival took place at the Hampton Estate.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Dla każdej luki wybierz literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Odpowiedzi i arkusz CKE zStrona 8 z 13 MJN-1P Zadanie 7.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. To najpopularniejszy wśród maturzystów język nowożytni.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać .Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt