Test z lektury tajemniczy ogród klasa 6

Pobierz

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Tajemniczy ogródTajemniczy ogród - Same Quizy, Czas Dzieci.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. A dzisiaj jestem szczesliwa, ze dzieki Pani pomocy, mojemu dziecku udalo sie ruszyc z miejsca.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Glownymi bohaterami sa: Maly Ksiaze, sprawozdawca - pilot, roza.Test z lektury " Tajemniczy ogród" - poziom łatwy 2020-05-17 22:32:15 pytanie z lektury " tajemniczy ogród " 2010-11-13 22:01:55 Charakterystyka Mary Lennox z lektury " Tajemniczy ogród " .. Jak ma na imię główna postać lektury?. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Test "Tajemniczy Ogród" 5 Klasa Łatwy .Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Zawiera 16 pytań.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Tajemniczy ogród - Test.. A to dopiero pierwsza z.Lektura tajemniczy ogród na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. pytanie 1 z 10. mateusz_kucharski_mat_81950.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Test "Tajemniczy Ogród" 5 Klasa Łatwy DRAFT.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?.

Quizy o lekturach "Tajemniczy ogród".

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Gdzie wychowywała się Mary?. Brakuje odpowiedzi.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. Piękno przyrody i. Quizy o lekturach .. Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Rozdzial I.. Jak nazywał się gawron Dicka?Dział - test z lektury Tajemniczy ogród.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Serwis zamkniety.. Mary nazwala swoj ogrod tajemniczym.Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Przewiń.Rozwiąż test: Tajemniczy ogród: Frances Hodgson Burnett: Rozwiąż test: Oskar i pani Róża: Éric-Emmanuel Schmitt : Rozwiąż test: Wesele: Stanisław Wyspiański: Rozwiąż test: Szatan z siódmej klasy: Kornel Makuszyński: Rozwiąż test: Makbet: William Szekspir: Rozwiąż test: Dżuma: Albert Camus: Rozwiąż test: Kordian: Juliusz Słowacki: Rozwiąż testtajemniczy ogród | sameQuizy.Najbardziej kompletny test z lektury Tajemniczy ogród jaki znajdziesz w sieci..

Tajemniczy dom i ogród.

Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. Bo też dom był w dużej części pusty.sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod, Publikacja ta jest wydana w stolicy polski, w 1991 r. Jest to przyklad przekazywania.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaz lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Zwierzątko, którego nie oswoił Dick, toW imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, miejsce, informację kogo się zaprasza i kto jest autorem zaproszenia (dana .sprawdzian z treŚci lektury: "tajemniczy ogrÓd" janina wiśnik Sprawdzian z wiedzy o antyku Iwona Górska Sprawdzian z wiedzy o czasowniku - klasa 6 Krzysztof Knoblauchklasa 4 Lektury uzupełniające "Tajemniczy ogród" - test 1.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawdzian z biologii klasa 6 dział 1 - Świat.. Gdzie znaleźć dobre quizy wiedzy w sieci?.

2012-03-15 15:39:51Test z lektury Tajemniczy ogrod.

:krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Ile było pomieszczeń w domu pana Cravena?. Tak samo liczba odpowiedzi.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. Jadwiga Wlodarkiewiczowa.. Za zasłoną w pokoju Colina ukryty był portret jego a) ojca b) babci c) matki.. Jak ma na imię główna postać lektury?. Sprawd ź cofnij .Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań test o lekturze tajemniczy ogród Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /Play this game to review Other.. Rozwiąż quiz!Test z lektury 'Przygody Tomka Sawyera' Tajemniczy ogród test; wszystkie jego TESTy »16.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Rozpocznij test.. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.Tajemniczy ogród.To play this quiz, please finish editing it.. Przy pierwszym spotkaniu z wujkiem Mary poprosiła go a) o nowe książki i zabawki b) o przysłanie nauczycielkic) o kawałek ziemi do uprawy..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Sprawdzian z biologii klasa 6 - Puls życia.Test: Tajemniczy Ogród..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt